Potwór z Gyeongseongu, południowokoreański horror historyczny od Netflix z datą i filmową zapowiedzią

lubiegrac newsy filmowe Potwór z Gyeongseongu, południowokoreański horror historyczny
Potwór z Gyeongseongu, południowokoreański horror historyczny od Netflix z datą i filmową zapowiedziąAgata Dudek | 15 listopada 2023, 08:00

Tegoroczny Geeked Week Netflix to okazja to prezentowania zapowiedzi nadchodzących na platformę produkcji. Kolejnym tytułem jakiego krótką zapowiedź filmową poznaliśmy przy okazji wspomnianego wydarzenia jest Potwór z Gyeongseongu, produkcja z Południowej Korei. Wiemy kiedy zadebiutuje. 

Potwór z Gyeongseongu oprócz klipu filmowego, który Netflix zdradził podczas tegorocznego wydarzenia Geeked Week, dowiedzieliśmy się kiedy film na Netfliksie zadebiutuje. Nastąpi to jeszcze w tym roku. Zwolennicy grozy, ale i produkcji historycznych będą mogli zasiąść przez ekranami na platformie tuż przed świętami Bożego Narodzenia. 

Zapoznaj się również z: Data premiery Dune Spice Wars na konsole Xbox Series X i S. Kiedy strategia zagości na tych platformach?

O czym jest Potwór z Gyeongseongu?

Fabuła Potwór z Gyeongseongu, produkcji która łączy horror z wątkami historycznymi, ale i dramatem, rozgrywa się podczas II wojny światowej, a dokładnie w roku 1945, na wiosnę tego roku. Opowieść rozgrywa się w  tajemniczym szpitalu Ongseong w Gyeongseong. Fabuła skupia się na dwójce bohaterów, przedsiębiorcy i detektywie, którym przyjdzie stawić czoła przerażającemu stworzeniu zrodzonemu z ludzkiej chciwości. 

Obsada Potwór z Gyeongseongu

W obsadzie Potwór z Gyeongseongu znaleźli się: Park Seo-joon, Han So-hee, Soo Hyun, Kim Hae-sook, Jo Han-chul, Claudia Kim i Wi Ha-joon. 

Reżyserem filmu jest Jeong Dong-yun, zaś autorem scenariusza Kang Eun-kyung.

Przeczytaj też: Władcy Wszechświata, aktorski film, porzucony przez Netflix został ocalony? Wszystko na to wskazuje!

Kiedy zadebiutuje Potwór z Gyeongseongu?

Potwór z Gyeongseongu zadebiutuje na Netflix 22 grudnia 2023 roku

Zwiastun Potwór z Gyeongseongu

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners