Thunderful ujawniło SteamWorld Build, nową produkcję w ramach cenionego świata. Nadszedł czas na strategię o budowaniu i zarządzaniu miastem!

lubiegrac news Thunderful ujawniło SteamWorld Build, nową produkcję
Thunderful ujawniło SteamWorld Build, nową produkcję w ramach cenionego świata. Nadszedł czas na strategię o budowaniu i zarządzaniu miastem!Tamer Adas | 24 stycznia 2023, 07:10

Studio oraz wydawca Thunderful ujawniło SteamWorld Build, nową produkcję w ramach cenionego świata. Nadszedł czas na strategię o budowaniu i zarządzaniu miastem! Kiedy możemy się spodziewać premiery gry?

Znana szwedzka firma zdecydowała się zapowiedzieć kolejną część z serii SteamWorld oferując graczom nowe doświadczenie, realizowane z nieznanym szerzej studiem The Station. Wspólnie przygotowują SteamWorld Build, propozycję wywodzącą się z gatunku strategii skoncentrowanych na budowaniu i zarządzaniem miastem.

Zapoznaj się również z: 2 sezon Invincible doczekał się pierwszego zwiastuna i zapowiedzi premiery jeszcze w 2023 roku!

Oba zespoły przygotowują dla graczy dość klasyczną propozycję skoncentrowaną na budowaniu oraz rozwoju miasta, bazując na przemysłowym charakterze całego uniwersum, opartego o potędze pary, która tutaj nabierze nieco innego, robotycznego charakteru.

Autorzy pragną nie tylko rozwinąć własne uniwersum, ale także mają zamiar od razu dostarczyć wersję konsolową, która doczeka się dostosowania rozgrywki, sterowania, interfejsu oraz otoczki, mającej uczynić zabawę równie satysfakcjonującą co na komputerach.

Już teraz przy okazji najnowszego festiwalu na Steam, gracze mogą zapoznać się zupełnie za darmo ze specjalnie przygotowaną wersją demonstracyjną.

Strategia SteamWorld Build ma się ukazać w 2023 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners