Total War: Warhammer II

Platforma: Komputery osobiste(PC),
Kategoria: Strategiczne
Popularność: 166
Dodane do bazy: 2017-06-15 00:29:24
Ocena graczy:
0
Opis
Total War: Warhammer 2 to druga odsłona trylogii związanej ze światem Games Workshop, w której ponownie pokierujemy czterema frakcjami. Creative Assembly na drugi bój posłało Mrocznych i Wysokich Elfów oraz Lizzardmenów. Czwarta frakcja wciąż nie zostało oficjalnie zaprezentowana.
 
Lustria, Ulthuan, Naggaroth oraz the Southlands te miejsca zwiedzimy w trakcie naszej dowódczej przygody, jednakże przy okazji musimy przygotować pole pod wielkie zakończenie, które nastąpi jednak dopiero w trzeciej odsłonie.
 
Rozgrywka nie ulegnie w zasadzie w ogóle żadnym większym zmianom, jednakże wszelkie mechaniki zostaną dopracowane i ulepszone zgodnie z wnioskami wyciągniętymi z poprzedniej odsłony. Po raz kolejny staniemy na czele własnej armii, zdobywając kolejne fortece i umacniając je i wykonując kolejne zadania kierujące nas do zwycięstwa. 
 
Grafika również doczeka się jedynie artystycznego odświeżenia, gdyż w kwestii ogólnego poziomu nie mamy co liczyć nawet na mocne postępy. Studio pozostanie przy obecnym, niezłym poziomie.

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
rek
Komentarze (0):
Wymieniaj punkty na nagrody