Assassin's Creed: Origins

Platforma: Komputery osobiste(PC), Playstation 4, Playstation 4 Pro, Xbox One,
Kategoria: Gry Akcji
Popularność: 429
Dodane do bazy: 2017-07-05 22:55:27
Ocena graczy:
100
Opis
Assassin's Creed: Origins to zupełnie nowa odsłona cyklu powstała w głównej mierze w studiu Ubisoft Montreal. Gra powstała przez dwa lata i była pierwszą aż do czasu Assassin's Creed: Syndicate, która nie powstała w corocznym okresie wydawniczym. 
 
Tym razem przenosimy się do Starożytnego Egiptu, aby poznać początki powstania Zakonu Assassynów i początku ich konfliktów ze wschodzącym Zakonem Templariuszy. W tym czasie odkryjemy sekrety Wielkich Piramid, poznamy zapominane obecnie legendy, ujrzymy ostatnich wspaniałych faraonów oraz przekonamy się jak ludzkość tworzyła jedną z najstarszych cywilizacji w historii. 
 
Tym razem głównym bohaterem jest Bay ek, zwany Obrońcą Egiptu, który ze względu na swój charakter oraz wojownicze umiejętności stanie się jednym z pierwszych członków Bractwa. W trakcie rozgrywki będziemy wykonywać nie tylko misje główne (fabularne), ale także zadania poboczne ze swoją własną historią oraz oczywiście nie zabraknie klasycznych znajdziek.
 
Gra powstawała przez cztery lata i odpowiedzialna za nią jest ekipa dotychczas najlepiej znana z Assassin's Creed IV: Black Flag. Dzięki dłuższej produkcji deweloperom udało się zaimplementować zupełnie nowy system walki, oparty na wielu popularnych produkcjach jak chociażby Dark Souls czy Wiedźmin 3. Od tej odsłony przechodzenie pomiędzy walką na bliski i daleki dystans będzie przebiegać bardzo płynnie. Wrogowie tym razem będą atakować nas bez pardonu z każdej stronie, nie czekając aż ich kolega zakończy swój atak. 
 
Origins wprowadza ponadto system RPG związany ze specjalnym ekwipunkiem z różnego typu statystykami, z systemem zbierania doświadczenia, zdobywania poziomów oraz wzmacniania się wynikającego z poprzednich. Sprzęt będzie często posiadał nie tylko odmienną charakterystykę, ale także i stopnie rzadkości, które z czasem przerodzą się także w unikalne bonusy i potężne "skille". 
 
Grafika po raz kolejny będzie stała na bardzo wysokim poziomie, co dodatkowo będzie widoczne na konsolach Playstation 4 Pro oraz Xbox One X, które dysponują sporą mocą. Oczywiście twórcy nie zapomną o graczach PC-towych, którzy od zawsze wielbią się w dodatkowych graficznych efektach i detalach. 
 
Premiera Assassin's Creed: Origins odbędzie się 27 października 2017 roku na Windows PC, Playstation 4 i 4 Pro, Xbox One, Xbox One S oraz Xbox One X.
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
rek
Komentarze (1):
avatar TOM3K
37 komentarzy
dodano: 2017-10-25 09:40:04

Egipt to jest to. Najlepsza tematyka moim zdaniem ! Bo co innego by mogło ją przebić ?!

Wymieniaj punkty na nagrody