dodano: 2020-11-14 07:05:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

5. Night City Wire skupi się na jednej z potencjalnie najciekawszych postaci w Cyberpunk 2077!

Autor: AnoX
5. Night City Wire skupi się na jednej z potencjalnie najciekawszych postaci w Cyberpunk 2077!
26°
0

Cyberpunk 2077 doczekał się zapowiedzi kolejnej transmisji w ramach cyklu Night City Wire, skupiający się na nietypowym dla fabuły bohaterze....
 
CD Projekt RED zaprasza nas na kolejne show ramach serii Night City Wire, które tym razem w dużym stopniu skupi się na postaci Johnny Silverhanda, muzyka, legendę, który zapisał się w historii całego świata Mike'a Pondsmitha.
 
W postać tę wciela się Keanu Revees, za sprawą którego zapewne będziemy mogli liczyć na jeszcze lepszy występ, wsparty dodatkowo o być może jakiś wywiad w sprawie jego zaangażowania w projekt.
 
Studio chce nadrobić także materiał o muzyce i dostępnych utworach, zachowując jednocześnie niespodzianki dla fanów, którzy muszą oczekiwać na premierę, która obecnie ma nastąpić 10 grudnia tego roku.
 
 
Cyberpunk 2077 być może zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated studia Atomic Wolf, a już od wczoraj można zapoznać się z horrorem Observer System Redux
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama