Postacie, ich historia, status - Cyberpunk 2077

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 Postacie, ich historia, status - Cyberpunk 2077autor:Anox

Cyberpunk2077_postacie.jpg

Postacie w Cyberpunk 2077, czyli z kim przyjdzie nam się spotkać w Night City?

CD Projekt RED po raz kolejny chce zachwycić graczy poprzez zapewnienie im możliwości poznania wielu niezwykłych postaci posiadających unikalny charakter oraz zachowania zapadające nam w pamięć. Nie inaczej ma mieć to miejsce także w Cyberpunk 2077, gdzie w ramach obranego, bardziej punkowego podejścia spodziewać się możemy wielu, naprawdę wyróżniających się ludzi. W poniższym wpisie znajdziecie wybrane przez nas subiektywnie postacie, które w trakcie rozgrywki możemy poznać.

OSTRZEŻENIE - W poniższym tekście możecie sprawdzić mniejsze czy większe spoilery, zatem pamiętajcie, że możecie natrafić na tego typu treści.

Cyberpunk2077_johnny_silverhand_1_.jpg

Johnny Silverhand

Postać odgrywana przez Keanu Revesa zasłynęła w uniwersum Cyberpunka, a dobranie tak znakomitego aktora do tej roli gwarantuje nam, że jego cyfrowa forma niczego z zadziornego charakteru mu nie ujmuje. Z resztą znany aktor wcieli się w wyjątkową postać Johnny Silverhanda, byłego muzyka, który w Cyberpunku 2020 wziął udział w ataku na korporację Arasaka, gdzie odkrył, że jego dziewczyna stała się... fragmentem kodu w bazie danych. Podczas tych wydarzeń został postrzelone przez Adama Smashera i wraz z Morganem Blakhandem zaginął podczas wybuchu atomowego w centrum Night City.

W zaprezentowanych materiałów możemy wywnioskować, że przy okazji wstępu oraz wprowadzenia do do zasadniczej rozgrywki Cyberpunk 2077 będziemy mieli przyjemność zapoznać się z tym bohaterem, który będzie naszym sojusznikiem, także pojawiającym się jedynie w cyfrowej formie co może być dną z głównych części głównego wątku fabularnego gry CD Projekt RED.

Cyberpunk2077_johnny_silverhand_2_.jpg

Silverhand w przeszłości świata Cyberpunku

W Cyberpunk 2013 po raz pierwszy wprowadzono postać Rockerboy, będącą członki punk rockowego zespołu, odgrywającego rolę średniowiecznych bardów w ramach tego uniwersum. To między innymi oni pobudzali walkę z korporacjami oraz walką z nimi. Najsłynniejszym z nich był właśnie Johnny Silverhand, jeden z liderów zespołu SAMURAI (w składzie którego znaleźli się także Henry, Denny, Kerry Eurodyne oraz Bes Isis).

Bohater w 1990 roku podczas fikcyjnej w wojny w Centralnej Ameryce został ranny i ostatecznie utracił lewą rękę. W zamian otrzymał srebrny odpowiedzi, stąd też doczekał się pseudonimu Silverhand. Dziewczyną muzyka była niezwykle uzdolniona Alt Cuunningham, która została porwana przez Arasakę, celem zmuszenia jej do produkcji oprogramowania noszącego nazwę Soulkiller, mającej powstrzymać netrunnerów.

Johnny zdecydował się z Morganem Blackhandem dostać się do ośrodka potężnej korporacji celem odbicia ukochanej, niestety zadanie to się nie powiodło, a eksplozja atomowa spowodowana przez Militech ostatecznie doprowadziła do jego śmierci....

Cyberpunk2077_johnny_silverhand_3_.jpg

Johnny w prologu Cyberpunk 2077

W ramach fabularnego prologu wykonujemy zadanie dla Dextera Deshawna, co realizujemy zgodnie z pokazami dla dziennikarzy na kilka poziomów. Ostatecznie nie wszystko idzie jednak zgodnie z naszym planem, a Dex ostatecznie posyła kulkę w naszą głowę. Po czasie budzimy się na wysypisku śmieci, gdzie budzi nas cyfrowa obecność Johnny'ego Silverhanda.

Za sprawą specjalnego chipu Relic oraz nieudanej akcji wykradnięcia go z siedziby korporacji Arasaka, po której V zostaje połączony z wiecznie zbuntowanym Silverhandem, dzielącym się swoimi spostrzeżeniami oraz spojrzeniem na dawne oraz obecne Night City. W ramach fabuły będziemy dążyć do odłączenia obu postaci, gdyż nowoczesna technologia zaczęła pożerać protagonistę, co nie będzie łatwym zadaniem.

W ten sposób rozpoczyna się nasza wspólna przygoda, w której V i Silverhand będą dzielić pojedyncze ciało.

 

Jackie Wells

Już podczas pierwszych materiałów wideo mieliśmy okazję poznać oraz usłyszeć Jackie'ego Wellsa, czyli przyjaciela naszego protagonisty, z którym możemy się zapoznać poprzez prolog pełniący rolę ukazania nam przeszłości V. W zależności od tego którą ścieżkę wybierzemy, otworzą się przed nami zupełnie nowe początki ich wspólnej znajomości.

W ramach kampanii promocyjnej mogliśmy często spotykać się z Jackie'em, poznać jego zabawny charakter oraz luźne podejście do otaczającej rzeczywistości miejskiej dżungli.

Co się stało z Jackiem Wellsem?

Nieco wbrew początkowym zapowiedzią, nie spędzimy z nim jednak bardzo dużo czasu, ponieważ Jackie podczas akcji na zlecenie Dexa zostaje poważnie ranny, a jak wskazał nam zwiastun gry, Wells umiera. To właśnie ten punkt historii staje się otwarciem dla kolejnych aktów opowieści.

W ramach Prologu fabularnego mamy okazję poznać Jackie'go wraz z którym dokonujemy skoku na siedzibę Arasaki, w wyniku czego niestety nasz towarzysz umiera. Niestety nie możemy tego procesu powstrzymać. Po tym etapie możemy się udać na pogrzeb Wellsa oraz możemy pozostawić mu wiadomość po zadzwonieniu na jego numer po jego śmierci.

Pogrzeb Jackie'ego

Ponadto w ramach fabuły otrzymujemy także zaproszenie ze strony Mamy Wells na wydarzenie pogrzebowe, w ramach którego możemy się ostatecznie pożegnać z naszym wielkim przyjacielem....

 

Cyberpunk2077_dex.jpg

Dexter "Dex" DeShawn

Dex był pierwszą, słynną osobą określaną mianem Fixera w Cyberpunk 2077, przypadających do postaci posiadających wielki wpływa na całe Night City. 

DeShawn posiada potężne układy, relacje oraz możliwości kształtowania sytuacji pod swoje cele, które realizuje w sposób całkowicie bezwzględny i bezpośredni. Najlepiej przekonamy się o tym w ramach prologu oraz materiałów, które dotychczas zaprezentował nam CD Projekt RED. To właśnie wokół niego zbudowany został cały pierwszy akt oraz związane z nim działanie i napad na siedzibę Arasaki.

Co się stało z Dexterem Dexem DeShawnem?

To jeden z fixerów, który powrócił po latach do Night City, mając ambicję po raz kolejny znaleźć się na szczycie. Jednakże jego nieskuteczne działania doprowadzają do jego własnej śmierci z rąk Takemury, wiernego pracownika korporacji Arasaka. To ostateczny koniec DeShawna.

Cyberpunk2077_dex_2.jpg

 

Cyberpunk2077_judy_Lucky_number_13.jpg

Judy Alvarez - "13"

To właśnie ta postać skradła całe "show" podczas pierwszego Night City Wire, ze względu na znakomite wykonanie projektu postaci. Do tej pory postać ta jakością wizualna przebijała nawet "V" naszego bohatera. Postać ta specjalizuje się w wykorzystaniu prezentowanego systemu braindance.

Pani technik bardzo mocno chce zmienić świat na lepsze, starając się to osiągnąć poprzez współprace z gangiem The Mox zajmującym się na co dzień ochroną prostytutek. Kobieta jest specjalistką od wspomnianego przeglądania nagrań. Łączy ją silna więź z Evelyn Parker, jej przyjaciółką oraz współpracownicą, z którą starają się utrzymać wysoką oraz istotną rolę w Night City.

Kobietę poznajemy w ramach początku opowieści, mogąc na etapie Aktu drugiego zrealizować jej bezpośrednią linię fabularną. Ta składa się z pięciu odmiennych i naprawdę charakterystycznych zadań, które mogą nas zaskoczyć pomysłem oraz formułą.

Dziewczyna wychowywała się w zatopionej obecnie Laguna Bay, gdzie będziemy się mogli wybrać z nią w ramach ostatniej misji z serii zadań dla Judy Alvarez.

W grze zawarta jest możliwość nawiązania z nią romansu, jedynie w ramach rozgrywki V w wersji kobieciej. W przypadku podejmowania prób mężczyzną, Judy będzie oschle nas od siebie odpychać, jednoznacznie sygnalizując, że nic do V nie odczuwa.

Misje od Judy Alvarez:

 1. Anihilacja
 2. Mechaniczna dziewczyna
 3. Pizza party
 4. Tysiące twarzy, setki miraży
 5. W topieli

 

Cyberpunk2077_evelyn_My_name_is_Evelyn_RGB.jpg

Evelyn Parker

Ta niezwykle inteligentna kobieta początkowo planowała zostać zawodową aktorką, jednakże jej ambicje oraz okoliczności sprawiły, że stała się częścią Doll House, który krok po kroku zdobywała, umacniając swoje pozycję i stając na czele tej działalności. To właśnie za sprawą jej ambicji i głodu zdobywania coraz to wyższych pozycji.

Gracze spostrzegli, że jej końcówki placów posiadają specjalne błyszczące zabezpieczenia, które w uniwersum służą do zakrycia wysuwających się ostrzy, pod pewnymi względami przypominającymi postać i umiejętności Volverine'a, superbohatera Marvela. Niestety w ramach fabuły nie było nam dane ujrzeć ich w użytku.

Kobietę poznajmy z Lizzie's, gdzie kobieta zarządza niezwykle ważnym miejscem dla gangu Mocks, przy czym ambicje Parker są znacznie większe. Kobieta wciągnie nas w ramach prologu w rozgrywki. Następnie możemy ją ponownie wraz z Silverhandem odnaleźć w Chmurach, skąd podążymy dalej jej tropem.

Evelyn Parker - rozmowa

Co się stało z Evelyn Parker?

Niestety kobietę czeka tragiczny los, o czym poinformuje nas wspomniana Judy Alvarez. Kobieta pomimo wielkiej opieki niestety popełnia samobójstwo, a my odwiedzamy 13. aby pomóc jej w dojściu do siebie i przygotowaniu Parker do pochówku. Judy samodzielnie radzi sobie z tym procesem, o czym będziemy mogli z nią w późniejszym czasie porozmawiać.

Czy da się uratować Evelyn Parker?

Niestety pomimo naszych oraz usilnych starań Judy, nie jest możliwe uratowanie Evelyn Parker, której tragiczny los jest nieodwracalny w żadnym zakresie. Jej los został fabularnie przesądzony i nie możemy go odmienić.

Evelyn Parker w Mox

 

Cyberpunk2077_Mr_Goldhand.jpg

Mr Goldhand 

Postać ta jest nam póki co całkowicie nie znana, jednakże pierwsza grafika którą ujrzeliśmy wskazała, że jest to postać wywodząca się z segmentu korporacji, której złote pięści z pewnością zapewniają mocne doznania....

Mężczyzna z początku tajemniczo się z nami kontaktu przez telefon, a dopiero po nawiązaniu z nim współpracy możemy go poznać oraz wykonać ciekawe zlecenia, realizujące się dla nas w ramach zadań pobocznych.

 

Cyberpunk2077_Mr_Jenkins.jpg

Mr Jenkins

To kolejna po Goldhandzie postać wykreowana w polskim studiu, której główna grafika ukazała nam poważną, mroczną postać z którą z pewnością trzeba będzie się liczyć. Mrok korporacyjnej siedziby z pierwszej grafiki jasno sugeruje, że nie będzie to nasz miły sojusznik.

Podczas drugiego Night City Wire mogliśmy doświadczyć jego gniewu, podczas problemów naszej wspólnej pracy dla potężnej Arasaki. 

To właśnie on będzie naszym szefem w przypadku wyboru ścieżki korposzczura, jednakże nasza ilość kontaktu z mężczyzną nie jest zbyt duża w ramach całej opowieści.

 

Rogue Amendiares w Cyberpunk 2077

Rogue Amendiares

Słynna Rogue przed pięćdziesięcioma laty była najemnikiem trzymającą się blisko Johnny Silverhanda, z którym uczestniczyła w słynnej akcji ataku na siedzibę korporacji Arasaka. To właśnie z nią słynny Roker próbował unicestwić na dobre jedną z najpotężniejszych firm w historii świata.

Udało jej się jednak nie tylko przetrwać, ale także skryć na ulicy, gdzie zajmując pozycję Fixera ma wielkie wpływy w Night City, delegując wielu młodym najemnikom zadania. Z resztą przekona się o tym także i nasz młodziutki V, który będzie miał okazję z nią współpracować, a i sam engram Silverhanda będzie mógł się rozmówić ze swoją dawną przyjaciółką....

Młoda Rogue w Cyberpunk 2077

To za jej sprawą możemy odzyskać niezwykle cenne przedmioty dla Johnny'ego, które dostępne są w ramach zadania "Gdzie jest Johnny?".

Oboje z Silverhandem mogą mieć romans, a za jego sprawą będziemy mogli odblokować sobie także specjalne Sekretne Zakończenie Cyberpunk 2077, dostępne tylko po spełnieniu określonych czynności.

Zadania z linii Rogue Amendiares

 1. Gdzie jest Johnny?
 2. W starym kinie
 3. Niespodzianka!
 4. Second Conflict
 5. A Like Supreme

 

Panam Palmer - Cyberpunk 2077

Panam Palmer

Panam Palmer zapoznajemy przy okazji głównego wątku fabularnego, gdy wraz z nią dokonujemy efektownej akcji. Następnie w jej linii zadań możemy ją lepiej poznać, dowiadując się czym jest Aldecaldos, co robi poza grupą-rodziną, co robi w Night City. 

To jednak z absolutnie najlepiej wykreowanych postaci w całej grze, przez co jedynie trzy misje są dość ubogim okresem współpracy. Trzeba jednak zaznaczyć, że mamy tutaj do czynienia z długimi i rozbudowanymi segmentami fabularnymi. Wszystkie składają się z kilku segmentów, w trakcie których wzmacniać się będzie relacja pomiędzy Panam, a V.

Relacja buduje się wraz z kolejnymi zdaniami, a nasze dialogi mogą nieco łatwiej lub trudniej kreować więź wspólnego zrozumienia.

Romans z Panam Palmer

Romans z Panam Palmer

To właśnie z tę postacią możemy wejść do romans, a także przy jego okazji możemy odblokować sobie jedno z dostępnych zakończeń gry, zakończenia Nomad. Relacja budowana jest głównie od zadania Kto sieje wiatr, a Właściwy moment jest jego zwieńczeniem, chyba, że wybierzemy wspomniane zakończenie z rodziną Aldecaldos.

Zadania z Panam Palmer

 1. Kto sieje wiatr*
 2. Nie mów Saulowi
 3. Właściwy moment

Panam Palmer w misji - Nie mów Saulowi

*Panam po raz pierwszy poznajemy w zadaniu z głównej linii fabularnej - Na Rozdrożach w ramach głównego wątku fabularnego, jednakże wątek Palmer i trzy wspomniane misje należą do grona pobocznych misji.

 

Yorinobu Arasaka

Potężna korporacja Arasaka wciąż pozostaje w rękach rodziny, przy czym najmłodszy syn słynnego Saburo Arasaki - Yorinobu jest w tej chwili ostatnią osobą, która może w pełni odziedziczyć tę potęgę. Niemniej zerwał on kontakt z ojcem po sprzeczce. Był wściekły na tyle, że chciał zniszczyć potężną firmę, lecz z czasem odkrył że z zewnątrz nie jest w stanie tego dokonać. W związku z czym zdecydował się zająć się spróbować... dokonać tego ze środka organizacji.

Młody mężczyzna ma ambicję przebić swojego ojca, planując dokonanie na nim zemsty oraz objęcie roli lidera całego, potężnego tworu. W ramach kampanii fabularnej obserwujemy jak w ramach swojego planu mierzy się bezpośrednio z Saburo, ostatecznie ku zaskoczeniu nawet swoim dokonuje na nim morderstwa, stając na czele firmy.

W ramach Aktu pierwszego poznajemy z dystansu Yorinobu, jako lekko szurniętego w miarę młodego mężczyznę próbującego wyjść z cienia własnego ojca.

 

Saburo Arasaka

Stojący na samym czele korporacji Arasaka, Saburo ma już wiele wiosen za sobą, jednakże wciąż twardą ręką utrzymuje giganta w szachu, siejąc potężny strach oraz szacunek, w oparciu o które był w stanie odbudować pozycję firmy, która po ostatniej wojnie korporacyjnej wiele straciła, będąc jednocześnie nieco izolowaną rynką, nie tylko w samym Night City.

W ramach głównej linii fabularnej Saburo pojawia się w grze i odgrywa niezwykle istotną rolę. W ramach Pierwszego Aktu jesteśmy świadkami jego kłótni z pierworodnym, w której ten pierwszy doprowadza go do śmierci. To jednak nie koniec jego działań, o czym przekonamy się jeżeli zdecydujemy się na jedno z zakończeń spod znaku Arasaki.

 

Hanako Arasaka

Hanako Arasaka

Córka wspomnianego Saburo oraz siostra Yorinobu, generalnie rzecz ujmując trzyma się z daleka potężnej firmy, utrzymując na swoich barkach zadanie opieki nad całym rodem oraz jego losem i relacjami. Początkowo nie mamy okazji jej poznać, jednak wraz z rozwojem głównej opowieści możemy zrozumieć jej istotną rolę dla całej rodziny Arasaka, o powiązanej z niej korporacji nie zapominając. Hanako to kobieta jedynie pozornie nie związana z korporacją, jej głównym zadaniem jest opieka nad całą rodziną, co wiąże się z wieloma aktywnościami....

Hanako w Arasaka Tower

To właśnie wokół tej postaci możemy toczy się zarys zakończenia fabuły Cyberpunk 2077, w co sami jako V i Johnny Silverhand wplatamy się.

Hanako w siedzibie korporacji

 

 

Adam Smasher

Skoro jesteśmy już przy nazwisku Arasaka, nie sposób nie wspomnieć o Adamie Shasherze, czyli potężnemu człowiekowi? Z zewnątrz bez dwóch zdań niemalże nic nie zostało w nim z człowieka, a w Cyberpunk 2077 jego potężna, czarna zbroja/ciało budzi strach oraz szacunek, do czego dochodzi również gigantyczna, robotyczna postura. W zasadzie to ciężko ujrzeć w nim jeszcze człowieka.

Postać ta jeszcze w Cyberpunk 2020 powiązany jest z korporacją Arasaka, a najłatwiej określić go możemy jako odpowiednik słynnego RoboCopa, będącego jest mrocznym odpowiednikiem pełnym zła, bezwzględności, brutalności oraz wytrwałości w zrealizowaniu celu swoich właścicieli.

Adam to prawdziwy cyborg, którego niewiele łączy z dzieciaka z ulic Nowego Yorku, wychowującego się w okresie wielkiego upadku Stanów Zjednoczonych. Szybko dołączył do gangu, krok po kroku zdobywając coraz mocniejszą pozycję oraz szacunek "na mieście". Z czasem stał się prywatnym najemnikiem, realizując się także w tej sferze bardzo skutecznie. Niestety przy tym zawodzie mocno oberwał, a tajemniczy jegomość dał mu szansę w wyniku Adam Smasher stał się potężnym cyborgiem, będącego potężnym narzędziem Arasaki. To właśnie on był w stanie walczyć ze słynnym Morganem Blackhandem znanym z konkurencyjnego Militech.

Współpraca z "rodzinną" korporacją pozwala mu nie ponosić wielkich kosztów przetrwania, jednakże łatwo się możemy domyślić, że pracodawcy przygotowali dla niego niemiłą niespodziankę, gdyby tylko spróbował się obrócić naprzeciw niej. Z resztą jego wiek staje się coraz poważniejsze, a wszczepy odciskają swoje piętno na ludziach, szczególnie w podeszłym wieku trudno jest utrzymać pełną sprawność oraz kontrolę.

To właśnie z rąk Smashera zginął wspomniany Johnny Silverhand, który ze wspomnianym Blackhandem zaatakował siedzibę Arasaka. Znany i ceniony muzyk odkrył, że jego dziewczyna jest przetrzymywana w bazie korporacji, lecz ślad po tych wydarzeniach jest minimalny ze względu na nuklearny wybuch w centrum Night City.

Adam Smasher w Cyberpunk 2077

W ramach Cyberpunka 2077, potężny najemnik żyje i poprzez wierną pracę pozyskał nową pozycję oraz możliwości, stając się jeszcze istotniejszy dla całej korporacji oraz samego Saburo. Poprzez Braindance możemy go zobaczyć przy okazji nagrania przed próbą dokonania napadu na Arasakę i pozyskanie chipu Relic.

Smasher w ramach fabuły stał się jeszcze bardziej wpływowy, przy czym obecnie z rzadka odwiedza ulice, skupia się na wewnętrznych sprawach korporacji. Trzymając się z boku zyskał zupełnie nową pozycję i rolę.

Martwy Adam Smasher

 

 

Sandra Dorsett - Cyberpunk 2077

Sandra Dorsett

Sandrę po raz pierwszy poznajemy przy okazji pierwszego wspólnego zadania z Jackie'em, gdy to właśnie ją ratujemy w trakcie pierwszego poważnego zadania. Wtedy dziewczynę ratujemy przed śmiercią, a opieką nad nią zajmuje się Thrauma Team. 

Po kilku godzinach zabawy przy okazji zadania Sprawa Sandry D. gdzie realizujemy dla niej zadanie odzyskania data banku z rąk Kosiarzy, gdzie mamy okazję zapoznać się z jej zajęciem oraz przyczyną dla której dysponowała Platynową Kartą, najwyższym poziomem opieki ze strony wspomnianej korporacji.

Kobieta jest niezwykle utalentowaną netrunnerką, która należy do bardzo wąskiego grona osób, których umiejętności cenią sobie absolutnie wszyscy na świecie. To właśnie z tego powodu, przebywa w swoim mieszkaniu-fortecy, unikając kontaktu z ludźmi.

Zadania z Sandą Dorsett

 1. Ostatnia taka robota
 2. Sprawa Sandry D.

 

Victor Vector

Niezwykle dużą pomocą okazuje się dla nas Victor, świetny ripperdoc, który jest w stanie załatwić V niemalże ze wszystkiego. Fabularnie jest coś, co przekracza jego umiejętności. Nie zmienia to faktu, że jego możliwości zapewnią graczom szansę na zamontowanie określonych ulepszeń i wszczepów.

 

Royce w Cyberpunk 2077

Royce

W trakcie realizowania zadań w Prologu, możemy się zapoznać z Roycem, liderem gangu Maelstorm, z którym możemy wejść w sojusz lub stanąć do bezpośredniej walki. W zależności od podjętej decyzji, w przyszłości będziemy się mogli z nim spotkać ponownie lub już bezpośrednio z jego następcą.

 

meredith_stout_do_postaci.jpg

Meredith Stout

Meredith Stout poznajemy przy okazji tego samego zadania co Royce'a, czyli przy okazji Biletu Wstępu, gdy musimy zrealizować zadanie konieczne do pozyskania potężnego robota, niezwykle cennego przy okazji napadu na Arasake.

Przedstawicielka Militechu jest klasyczną przedstawicielką korporacji, bezwzględna, brutalna oraz zdeterminowana do osiągnięcia swoich celów. W trakcie spotkania z nią będziemy mogli wejść w układ, który w zależności od naszych działań może się niej skończyć w odmienny sposób.

Romans z Meredith Stout

Jeżeli zrealizujemy jej plan, a następnie po misji w dialogu pisanym wybierzemy sugestywną opcję, odblokujemy sobie możliwość kolejnego spotkania w ramach wątku romansowego z Meredith. W tym wypadku nie ma znaczenia jaką płeć dla "V" wyznaczyliśmy.

Meredith Stout - przesłuchanie

Co się dzieje z Meredith Stout później w Cyberpunk 2077?

Bez względu na wybraną przez nas ścieżką od drugiego aktu kobieta będzie już martwa. W ten czy w inny sposób Militech ostatecznie doprowadzi ją do śmierci. Jej ciało z zostało przywiązane do "betonowych butów", a następnie zamordowano ją poprzez wrzucenie jej do wody, gdzie dokonała swojego żywota. Jej los został z góry przesądzony.

 

Statusy postaci

Rouge jako fixer

Fixer

Ten status postaci należy do wąskiego grona postaci posiadających gigantyczny wpływ, władze oraz zależności, dzięki czemu nikt nie chce z nimi zadzierać. To właśnie oni rządzą miastem z pozycji, które dla wielu nigdy nie będą osiągalne. Mające na wszystkim piecze korporacje nie są w stanie pozbyć się tych osób, niemniej są oni także dla nich przydatni.

To za sprawą Fixerów otrzymujemy wiele zadań oraz zleceń, wraz z niezwykłymi nagrodami.

 

Ripperdoc - Nina Kravitz

Ripperdoc

Są to specjaliści zajmujący się wszczepami, które będzie mógł nasz V sobie zaimplementować. Wielu z nich charakteryzuje się odmiennym poziomem umiejętności i charakterystyki, o czym przekonamy się poprzez ich ofertę zakupową. Za ich sprawą pozyskujemy ulepszenia, implanty oraz nowe możliwości działania, a co za tym idzie walki czy metod rozwiązywania problemów.

 

Edgerunners

Do tego grona należy nasz V. Mowa jest tutaj w zasadzie o wolnych najemnikach, nie należących do danej frakcji czy grupy, poszukujący zarobku, sławy oraz pozycji. To "wolni strzelcy", starający się pozyskiwać dla siebie pracę, ryzykując przy tym często życiem czy zdrowiem. Dobrodziejstwa Night City pociągając ich jednak zdecydowanie bardziej.... Losy kolejnej z tego typu postaci poznamy poprzez animację Cyberpunk Edgerunners. Najłatwiej możemy się w tym wypadku skojarzyć Edgerunnersów właśnie z naszym V. Innym przedstawicielem tej roli będzie główny bohater animacji Cyberpunk Edgerunners.

[Wpis stale rozwijany...]

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners