Sprawa Sandry D. - Cyberpunk 2077

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 Sprawa Sandry D. - Cyberpunk 2077autor:Anox

Sprawa Sandry D - Mapa, miejsce zadania

Zapraszamy Was do opisu przejścia zadania pobocznego Sprawa Sandry D. jednego z wielu ciekawych aktywności w Cyberpunk 2077.

W drugim akcie skontaktuje się z nami tajemnicza Sandra Dorsett, dziewczyna okazuje się być tę samą damą, którą uratowaliśmy w ramach pierwszego aktu oraz wspólnej akcji z Jackie'im naprzeciw Kosiarzom. Młoda kobieta nam o tym wspomina, prosząc nas o pomoc przy jeszcze jednej sprawie, związanej z resztą ze wspólną przeszłością.

Otóż wspomniani Kosiarze przy okazji jej porwania zdążyli okraść ją z niezwykle ważnych danych zapisanych w databanku. W tej chwili mamy oczywiście wybór czy przyjmujemy to zleceni czy też nie. Gdy wyrazimy zgodę otrzymujemy zapisek miejsca, do którego mamy się udać (zadanie pojawia się w Dzienniku).

Udajemy się na miejsce, do charakterystycznego lokalu z rozbudowanym garażem, piwnicą oraz dodatkowym piętrem. Do środka dostać się możemy w zasadzie trzecia ścieżkami. Pierwsze drzwi możemy siłą wyważyć, drugie są dostępne dla wszystkich, ale ich miejsce taktyczne będzie utrudniać nam działania zarówno skrytobójcze jak i bezpośrednio wynikające z walki bezpośredniej. Ponadto możliwe jest wejście od dachu, jednakże w tym wypadku konieczne będą wszczepy wzmacniające nogi oraz skok i podwójny skok.

Siedziba Kosiarzy - Sprawa Sandry D, Cyberpunk 2077

Sprawa Sandry C2077 kanapa

Gdy dostaniemy się do środka możemy spróbować przekraść się , po cichu wyeliminować przeciwników lub też zwyczajnie się ich tradycyjnie w strzelaninie pozbyć, aby móc odzyskać interesujący nas przedmiot znajdujący się w piwnicy. W międzyczasie na parterze na kanapie z tyłu znajdziemy fragment Labiryntu Wisławy Szymborskiej, o którym piszemy w naszym poradniku w osobnym wpisie. W chwili gdy zdobędziemy databank dochodzi do kolejnego wyboru:

  1. możemy zgodnie z prośbą Sandry pozostawić drzazgę w spokoju
  2. możemy ją zhakować, co nie będzie łatwe, aby pozyskać zawarte na niej informacje, odrobinę środków finansowych oraz dodatkowe punkty umiejętności

Pokój Sandry Dorsett, Cyberpunk 2077 zadanie poboczne

Zadanie bez problemu możemy zrealizować bez względu na podjęty przed nas wyborów. I tak musimy zakończyć zadanie poprzez zadzwonienie do kobiety oraz udanie się do jej mieszkanie, które miejsce sama nam wskaże. Mieszkanie znajduje się w niezwykle drogiej oraz prestiżowej strefie, gdzie szybko się zorientujemy jak wiele uwagi Sandra włożyła w bezpieczeństwo.

Podczas rozmowy dowiemy się kim naprawdę jest pani Dorsett oraz czemu stosuje takie, a nie inne zabezpieczenia.

Sprawa Sandy ostatni dialog Cyberpunk 2077

W trakcie rozmowy dojdzie do dialogu, w trakcie której będziemy musieli zdradzić czy otwarliśmy databank czy też nie. I tutaj pojawiają się trzy kwestie. Pierwsza, jeżeli nie zdecydowaliśmy się na hakowanie będzie szczerą odpowiednią i standardową nagrodą za zadanie. Druga to możliwość skłamania oraz upartego ukrywania, że nie dokonaliśmy hakowania. Wtedy dowiemy się, że plik w chwili logowania natychmiast poinformował Sandrę o tym zdarzeniu przez co otrzymamy niższą nagrodę. Trzecia i to ta najlepsza zakłada, że przyznajemy się do zhakowania pliku, jednocześnie dzieląc się z dziewczyną podziwem za jej umiejętności oraz aktualne zajęcie. W tej opcji dojdzie do ciekawego dialogu, a zleceniodawca obdarzy nas dodatkową premią za dobre wykonanie zadania.

Koniec zadania.

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners