Gdzie znajdziemy Odyseję Homera w grze? - Cyberpunk 2077

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 Gdzie znajdziemy Odyseję Homera w grze? - Cyberpunk 2077autor:Anox

CD Projekt RED zdecydował się umieścić kilka nawiązań, odwołań oraz fragmentów znanych powieści, wierszy czy opowiadań. Znalazł się nawet fragment Odyseji Homera!
 
OSTRZEŻENIE!!!
 
W opisywanym poniżej fragmencie poradnika, znajdziecie sposób na dotarcie do wspomnianego fragmentu kultowego utworu mitologii greckiej. Musicie pamiętać o tym, że siłą rzeczy na dole znajdują się SPOILERY związane z głównym wątkiem fabularnym. Jeżeli nie chcecie zepsuć sobie jednego z zakończeń, to zatrzymajcie się przed lekturą poniższego fragmentu.
 
Przejdźmy do rzeczy...
 
Otóż, aby móc skutecznie oraz szybko dotrzeć do Odysei, legendarnego utworu wchodzącego w skład mitologii greckiej, Homera musimy obrać jedną ze ścieżek zakończeń. 
 
Podczas rozmowy z Hanako Yorinobu, musimy się zgodzić na przedstawione przez nią warunki, w ten sposób weźmiemy udział w procesie odciągnięcia Yorinobu od władzy. Proces ten pójdzie po jej myśli, natomiast my zostaniemy skazani na... kiepską pomoc. 
 
W jej wyniku trafiamy do kosmosu, gdzie na oddzielonej od świata stacji, gdzie powoli dochodzi do siebie. Podczas pierwszego przebudzenia się z powoli przemierzać będziemy do własnego pokoju, odkrywając w trakcie, że z boku umieszczą się dokumenty właśnie z położonym fragmentem Odysei Homera.
 
Odyseja Homera w Cyberpunk 2077
 
odyseja_homer_poradnik_c2077_2_.jpg
 
odyseja_homer_poradnik_c2077_3_.jpg
 
odyseja_homer_poradnik_c2077_4_.jpg
 
 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners