W topieli - Cyberpunk 2077

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 W topieli - Cyberpunk 2077autor:Anox

W topieli - początek

W topieli - początek zadania

Zadanie rozpoczyna się od telefonu, jaki V otrzymuje od Judy, zapraszającej nas na nietypową wyprawę. Udajemy się w określone miejsce poza terenem Night City.

W topieli - Judy się uśmiecha

Na miejscu uśmiechnięta Alvarez ogłosiła, że chce zabrać nas pod wodę i przygotowała dla V specjalny skafander podwodny. W tym miejscu załącza się Johnny ostrzegający o możliwości dojścia do uszkodzenia chipu Relic. To nie zmienia faktu, że podłączamy się wspólnie poprzez system służący do nagrywania materiałów pod Braindance.

W topieli - propozycja

W topieli - skafander

Naszym celem jest opracowanie nagrania, które zawierać będzie nagrania wizualne i dźwiękowe z więcej niż jednego źródła.

W topieli

W wodzie spokojnie poruszamy się oraz dążymy do mechanizmu, dzięki któremu będziemy w stanie przedostać się na samo dno. 

W topieli - początek

W topieli - początek

W topieli - zjazd

Tam odkrywamy wielkie miejskie przestrzeni, które niegdyś należały do Night City i były znane jako Laguna Bend. To właśnie tutaj wychowywała się nasza przyjaciółka. Poruszają się w stronę kolejnych budynków, słuchamy opowieści towarzyszki, jednocześnie słysząc po synchronizacji fragmenty dźwiękowe wspomnień.

W topieli - Lagoon Bay

W topieli - głębia

W topieli - Lagoona

W trakcie podróży możemy wchodzić w interakcje z przedmiotami, w tym także z aparatem, który możemy przekazać Judy. Tak też odkrywamy kolejne wspomnienia.

W topieli - aparat

W topieli - JA

W topieli - przekazanie aparatu

W topieli - 13

W topieli - Alvarez

W topieli - flo

Następnie wpływamy do środka kościoła, gdzie Judy dalej opowiada nam o sobie, otoczeniu oraz dzieciństwie, jednakże V coraz mocniej cierpi ze względu na uszkodzenia chipu Relic. Po kilku chwilach nasz bohater traci przytomność po większych problemach....

W topieli - Judy uratowała V

Po przebudzeniu się orientujemy się, że Alvarez szybko zareagowała oraz uratowała V po nurkowaniu w radioaktywnej rodzie, co miało negatywny wpływ na chip Relic. To także spowodowało, że obecnie nie możemy ukrywać swojego stanu.

Następnie dostajemy się do mieszkania, a Judy prosi nas o to, abyśmy wyszli na zewnątrz, poszukali generatora oraz byśmy spróbowali go uruchomić i dostarczyć prąd do małego domku.  Gdy to uczynimy i powrócimy zorientujemy się, że nasza przyjaciółka siedzi załamana w łazience. Tam możemy spróbować z ją pocieszyć w trakcie emocjonalnej rozmowy.

W tej chwili żeńska wersja V może wejść w kolejny etap romansu z Judy, po którym otworzy się również istotny rozdział opowieści przy okazji zakończenia.

W topieli - załamanie Judy

W topieli - romans Judy

Za wskazaniem Johnny'ego Silverhanda możemy wyjść i pozostawić samą Judy lub też przespać się w łóżku, pozostając na miejscu.

W topieli - Johnny wybór

W topieli - koniec zadania

W przypadku tej drugiej opcji budzimy się rano w pustym domu, a następnie prowadzimy na zewnątrz rozmowę z naszą przyjaciółką. Ta chce opuścić Night City, pozostawiając nam dostęp do swojego mieszkania, z którego się wyprowadzi.

Tak też się kończy to zadanie.

W topieli - mieszkanie

W topieli - koniec

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners