Ostatnia taka robota - Cyberpunk 2077

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 Ostatnia taka robota - Cyberpunk 2077autor:Anox

Ostatnia taka robota - początek

Ostatnia taka robota to zadanie wprowadzające graczy w swojej liniowej strukturze w kilka dodatkowych aspektów rozgrywki oraz rozwiązań, które pojawiają się w różnych formach w późniejszych etapach projektu.

Akcję rozpoczynamy od przedostania się do windy, z której przebijamy się przez korytarz ku wyznaczonemu pokojowi. Na samym początku po prawej stronie, znajdziemy Wstrzyk ze zdrowiem, który może okazać się dla nas cenny.

Misja w dużej mierze znalazła się na pierwszym pokazie rozgrywki, gdy ujrzeć mogliśmy ostrzenie, pani w korytarzu czy dostanie się do środka, gdzie możemy po cichu wyeliminować przeciwnika, dokonując uduszenia go.

Ostatnia taka robota - przeczekanie

Następnie przedzieramy się dalej, aby zapewnić sobie wolne przejście bokiem. Dokonujemy eliminacji i zajmujemy się Sandrą D. 

Ostatnia taka robota - cicha eliminacja

Po liniowym szeregu aktywności wzywamy ekipę Thrauma Team, która odbiera kobietę.

My możemy powrócić do samochodu, telefonujemy do Wokado, która dziękuje nam za wykonanie zadania.

Ostatnia taka robota - przeniesienie

Ostatnia taka robota - koniec

Następnie podczas przejazdu samochodem możemy zmierzyć się z pościgiem oraz licznymi przeciwnikami. Gdy to uzyskamy czeka na nas rozprawa na Blokadzie Watson. Wysiadamy i przechodzimy do mieszkania V.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners