Gdzie jest Johnny? - Gdzie znaleźć kurtkę Samurai? - Cyberpunk 2077

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 Gdzie jest Johnny? - Gdzie znaleźć kurtkę Samurai? - Cyberpunk 2077autor:Anox

Gdzie jest Johnny? - Początek zadania

Po pewnym czasie kontaktuje się z nami Rogue Amendiares, która ma dla nas ważną sprawę do zrealizowania. Po jej telefonie udajemy się do baru Afterlife. Na miejscu spotykamy naszą zleceniodawczynię oraz poznajemy Crispina Weylanda.

Gdzie jest Johnny? - Rogue w Afterlife

Po krótkim dialogu wychodzimy z bar, udajemy się na mieszczący się tuż obok parking, gdzie Rogue ma dla nas niespodziankę, umieszczoną w bagażniku swojego samochodu. 

Gdzie jest kurtka SAMURAI w Cyberpunk 2077?

Prezentem jest specjalnie dla nas opracowana replika kurtki Johnny'ego Silverhanda, kurtki Samurai, którą kojarzyć możemy z głównych materiałów promocyjnych.

Toczymy kolejny dialog oraz udajemy się na miejsce akcji....

Gdzie jest Johnny? - Kurtka Samurai

Gdzie jest Johnny? - Przejazd z Rogue

Zadanie poboczne rozgrywać ma się domyślnie w nocy/późnym wieczorem, w związku z czym w razie co możemy pominąć czas.

Gdzie jest Johnny? - Dojazd z Rogue i odczekanie

Zadanie oczywiście zrealizować możemy na kilka sposób, kilkoma ścieżkami, zalecane jest skradanie się oraz cicha eliminacja, a od lewej strony możemy przedostać się w dość łatwy i satysfakcjonujący sposób. Naszym celem jest przedostanie się do budynku z pokojem, w którym możemy zajrzeć na pocztę.

Gdzie jest Johnny? - Przejście z bramą

Gdzie jest Johnny - skradanie się

Johnny i komputer z wiadomościami

Wiadomość o Ebunike

Tam po odczytaniu wiadomości dowiemy się, że musimy się skierować do statku stojącego w doku. 

Od prawej strony mieszczą się miejsca, w których możemy dokonać skanu oraz poznać ostatnie działania Adama Smashera. Po prawej jest broń do zeskanowania, w środku laptop, a z tyłu znaleźć możemy ciało.

Na froncie czeka na nas pułapka oraz przeciwnicy, którzy przy określonej bliskości natychmiast rozpoczynają walkę. Możemy to wykorzystać z poziomu "naszych" kontenerów. Cichą bronią będziemy w stanie uzyskać sporą przewagę.

Tak czy owak dochodzi do walki....

Ebunike na pokładzie

Gdzie jest Malorian Arms 3516 Johnny'ego Silverhanda?

W jej ramach dopadamy do postrzelonego Grysona, który kryje się za skrzynkami Militechu, w ramach dialogu otrzymujemy jedynie ogólniki. Przy okazji pozyskujemy legendarną broń Johnny'ego.

Postrzelony Greyson - Gdzie jest Johhny?

Możemy wybrać jedną z opcji - układ lub pozbycie się Grysona. Opcje te pozwolą nam i tak, i tak akcja przenosi nas do kolejnego, ważnego przedmiotu dla naszego towarzysza, zamkniętego w engramie. W międzyczasie toczymy kolejny dialog z Rogue i Silverhandem.

Groźba wobec Graysona

Gdzie jest Johnny - adres miejsca spoczynku

Następnie udajemy się do dźwiga, z pomocą którego wnosimy na ziemię znajdujący się w powietrzu kontener.

Obniżenie kontenera

Gdzie jest Porsche 911 w Cyberpunk 2077?

Po zdjęciu zasłony dowiadujemy się, że tym wyjątkowym przedmiotem należącym do Johnny'ego był jego samochodów, Porsche 911, który mieliśmy okazję obserwować przed premierą gry. Tym razem po raz pierwszy zasiadamy za jego sterami oraz otrzymujemy do niego dostęp na dłużej.

To właśnie z jego pomocą udajemy się na miejsce, gdzie powinno się znajdować porzucone ciało Silverhanda.....

Porsche 911 Johnny Silverhanda - wyjazd

Gdzie jest Johnny - przejazd

Po przyjeździe przekonamy się, że ciało zostało ot tak rzucone byle gdzie, a na miejscu nie ma po nim już żadnego śladu.

Gdzie jest Johnny - pochówek

Gdy odkryjemy miejsce, gdzie mniej więcej pochowano Silverhanda, możemy sporządzić dla niego pseudo nagrobek w postaci umieszczenia inicjałów. Wykonujemy go i możemy stoczyć szczery dialog, w którym szczerze ocenimy Johnny'ego. Tylko w ten sposób będziemy sobie mogli zagwarantować dostęp do Sekretnego Zakończenia.

Gdzie jest Johnny? - Koniec zadania

Johnny będzie miał dla nas jeszcze pewną prośbę, otóż nasz towarzysz poprosi nas o możliwość przejęcia kontroli, aby móc udać się z Rogue na randkę. 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners