Jak zdobyć Porsche 911 Cabriolet Samurai w Cyberpunk 2077 (2.1) - Cyberpunk 2077

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 Jak zdobyć Porsche 911 Cabriolet Samurai w Cyberpunk 2077 (2.1) - Cyberpunk 2077autor:Anox

Jak możemy zdobyć samochód Porsche 911 Cabriolet Samurai w Cyberpunk 2077 (w wersji 2.1)? Co trzeba zrobić, aby odblokować stylizowane auto z motywem SAMURAI? Ile kosztuje żółty model?

Jak zdobyć Porsche 911 Cabriolet Samurai w Cyberpunk 2077 (2.1)

Możliwość pozyskania samochodu Porsche 911 Cabriolet Samurai nie jest tak łatwa, jak mogłoby się początkowo wydawać w Cyberpunku 2077 (po aktualizacji 2.1). W końcu rozpocząć musimy od korzystania z komputera i po prostu zakupić ten model w AUTOFIXERZE.

Kabriolet wyceniono na 73 tysiące eurodolarów, ale jeżeli zrealizujemy zadanie Po prostu kolejna przestroga "Just Another Story", odblokujemy sobie specjalną zniżkę na dokonanie takiej transakcji.

Gdy wpłacimy pieniądze po chwili... otrzymamy wiadomość, że coś poszło nie tak. Muamar El Capitan Reyes poinformuje nas, że doszło do zaginięcia samochodu. Jeżeli chcemy go dostać, musimy samodzielnie sprawdzić, co się z nim stało. Następnie udajemy się poza Night City.

Na wskazanym parkingu nie ma auta, a dodatkowo dostrzec możemy leżące ciało kogoś, kto wygląda jak podróbka Johnny Silverhanda. Po przeszukaniu go otrzymujemy przedmiot, który wskazuje nas do pewnej lokalizacji.

Wątek "Shape of a Pony" doprowadzi nas do grupy gangsterów, którzy od razu nas zaatakują. Gdy ich pokonamy, odkryjemy, że w prowizorycznym garażu znajduje się nasza fura. Po pierwszej przejażdżce i rozmowie z El Capitanem pojazd zostanie dodany do naszej listy!

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners