Kto sieje wiatr - Cyberpunk 2077

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 Kto sieje wiatr - Cyberpunk 2077autor:Anox

Kto sieje wiatr - początek

Na prośbę Panam pojawiamy się ponownie poza miastem w obozie Aldecaldos, gdzie przeprowadzamy z nią rozmowę oraz poznajemy początki i założenia jej planu oraz szczegółów naszego nadchodzącego zadania.

Kto sieje wiatr - rozmowa z Panam

Następnie przeprowadzamy rozmowę z całą grupą, poznając ich zdanie oraz nastawienie. Kolejnym krokiem jest prezentacja nagrania z drona, w trakcie którego możemy posłuchać komentarza Panam dotyczącego istotny dla nas jako graczy kwestii. Skanujemy miejsca oraz przeciwników, z którym się w ten czy inny sposób zmierzymy już niebawem.

Kto sieje wiatr - dron

Kto sieje wiatr - przejazd

Kto sieje wiatr - dojazd

W tym momencie dochodzi do tradycyjnego wyboru, albo samodzielnie udamy się na miejsce akcji, albo pojedziemy tam z Palmer, mogąc stoczyć kolejną krótką rozmowę.

Kto sieje wiatr - panorama

Jeżeli dysponujemy wysokim poziomem Zdolności Technicznym, to poważnie powinniśmy rozważyć przejściem bokiem z poziomu narzędzi odbioru energii, gdzie ścieżka wejścia jest w miarę swobodna.

Kto sieje wiatr - miejsce akcji

Następnie przemykamy na tył budynku, ścieżek jest tutaj kilka, wybór należy do nas oraz wybranych przez nas wszczepów i umiejętności. Docieramy do stanowiska z kamerami na górze, skąd namierzamy Saula oraz schodzimy do podziemi konstruktu.

Kto sieje wiatr - boczne przejście

Kto sieje wiatr - mostek

Kto sieje wiatr - podgląd kamer

Kto sieje wiatr - hackowanie kamer

Kto sieje wiatr - podgląd kamery

Kto sieje wiatr - przejście w dół

Kto sieje wiatr - pomieszczenie Saula

Gdy już do niego dotrzemy, ponownie Zdolności Techniczne otwierają przed nami kolejną kratkę, za którą czeka nas dziecinnie łatwe wyjście kanałami, po którym wychodzi praktycznie wprost przed miejsce odbioru.

Kto sieje wiatr - tunel

Kto sieje wiatr - wyjście

Kto sieje wiatr - Saul w samochodzie

Kto sieje wiatr - wewnątrz domu

W samochodzie dochodzi do kolejnego dialogu zarówno w Saulem jak również i z Panam. Docieramy do miejsca schronienia, gdzie możemy się rozejrzeć. Przełącznik energii jest z tyłu budynku, jednakże wcześniej musimy aktywować generator, który znajduje się na zewnątrz. Przez burzę przedzieramy się do niego, gdzie dokonujemy przełączenia przełącznika.

Kto sieje wiatr - ogrzewanie

Kto sieje wiatr - miejsce przełącznika

Kto sieje wiatr - kłótnia Panam i Saula

Wracamy do domku, gdzie Panam oraz Saul kłócą się w co siłą rzeczy zostajemy wmieszani oraz możemy zdradzić jaka jest nasza opinia. Po niej Saul idzie odpocząć, a my możemy stoczyć nieco bardziej osobistą rozmowę z Panam. Opcja Haboob! może zapewnić nam niezłe i ciekawe wypowiedzi. W tych warunkach otwiera się przed nami fragment opcji romansowej z Panam. Możemy zaproponować ściągnięcie butów. "Czego sobie życzysz". Kobieta zdecyduje się wycofać, a my po trafnym komentarzu Silverhanda zasypiamy.

Kto sieje wiatr - rozmowa z Panam w domku

Kto sieje wiatr - dialog Panam i Saula

Kto sieje wiatr - Johnny

Budzimy się rano samo, wychodzimy z domu, a następnie toczymy kolejne rozmowy. Panam podziękować nam może za wstawienie się za nią, a za zrealizowanie zadania możemy otrzymać niezłą snajperkę, kolejnym komentarz Johnny'ego. I tak też się kończy zadanie.

Kto sieje wiatr - poranek

Kto sieje wiatr - broń

Kto sieje wiatr - snajperka

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners