Mapa Night City - Interaktywna mapa ze znajdźkami, podział na dzielnice - Cyberpunk 2077

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 Mapa Night City - Interaktywna mapa ze znajdźkami, podział na dzielnice - Cyberpunk 2077autor:Anox

 
Mapa Cyberpunk 2077
 
Night City to miejsce akcji Cyberpunka 2077, które zrealizowano oraz odwzorowano świetnie. Twórcy zadbali o interaktywną wersję oraz podział na dzielnice.
 
CDP RED zdecydował się opracować niezwykle duże, rozbudowane miasto mające swoją wyjątkowość, skalę oraz spójność, wobec czego łatwo mogą nam uciec ciekawe rozwiązania oraz pomysły fabularne. W ten sposób możemy po raz kolejny zwiedzać wielkie, potężne konstrukty, ale także możemy wsiąknąć do świata wykreowanego przez Mike'a Pondsmitha.
 
Obszar gry jest większy niż ten znany nam z Wiedźmina 3 Dziki Gon, mogąc się pochwalić faktycznym brakiem ekranów wczytywania, w związku z czym możemy się dostać wszędzie, a ograniczać nas będą naturalne ograniczenia postaci oraz jej wybranej charakterystyki.
 
Mapa C2077

Podział na dzielnicę miasta Night City:

Miasto Night City zostało zasadniczo podzielone na sześć dzielnic, wokół których znajduje się pustynia Badlands, gdzie także możemy w wybranych miejscówkach wejść w interakcję z licznymi, przygotowanymi atrakcjami.
 
Zasadniczy podział sześć dzielnic Night City:
  1. Watson,
  2. Westbrook,
  3. Centrum,
  4. Heywood,
  5. Santo Domingo,
  6. Pacifica.
 
Podział na dzielnice w Night City

Interaktywna mapa Night City

CD Projekt RED wraz z piggyback zdecydowały się  opracować specjalną, interaktywną mapę świata przedstawionego, która dostępna jest podstawowo w wersji darmowej oraz w ramach płatnego dostępu, dostępnego wraz z oficjalnym poradnikiem lub z możliwością odblokowania specjalnego dostępu, zapewniającego nam pełny zasób informacji oraz dodatków, zapewniających graczom jeszcze precyzyjniejsze zaprezentowanie najważniejszych zagadnień.
 
Dzięki temu narzędziu będziemy mogli sprawniej zaplanować sobie przejście w poszukiwaniu na m.in. znajdźki, których nie brakuje w świecie gry.
 
Interaktywną mapę świata przedstawionego Cyberpunk 2077 znajdziecie na dedykowanej stronie - https://maps.piggyback.com/cyberpunk-2077/maps/night-city.
 
 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners