Zakończenie - Samobójstwo - Cyberpunk 2077

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 Zakończenie - Samobójstwo - Cyberpunk 2077autor:Anox

Komu bije dzwon - Cyberpunk 2077
 
W poniższym fragmencie zapraszamy Was do zapoznania się ze skrótowym opisem zakończenia znanego jako Samobójstwo, jednego z dostępnych w grze CDP RED.
 
OSTRZEŻENIE!!!
 
W opisywanym poniżej fragmencie poradnika, znajdziecie sposób na dotarcie do wspomnianego fragmentu kultowego utworu mitologii greckiej. Musicie pamiętać o tym, że siłą rzeczy na dole znajdują się SPOILERY związane z głównym wątkiem fabularnym. Jeżeli nie chcecie zepsuć sobie jednego z zakończeń, to zatrzymajcie się przed lekturą poniższego fragmentu.
 
Przejdźmy do rzeczy...
 
Po rozmowie z Hanako na temat możliwości, jakie jest w stanie nam zaoferować głowa Arasaki, wychodzimy z wieżowca, napotykając na wielkie problemy. W związku z tym Johnny Silverhand przejmuje kontrolę nad ciałem naszego protagonisty, kierując go to Viktora.
 
Ten przekazuje nam tragiczne wieści o sytuacji V oraz jego szans na przetrwanie, a w zasadzie o ich braku. Po rozmowie z riperdockiem, możemy wyposażyć się w podstawowe zasoby oraz stoczyć rozmowę z Misty. Wraz z nią przenosimy się na dach jej zakładu, w międzyczasie poznając kolejne informacje o Jackiem.
 
Samobójstwo Cyberpunk 2077
 
Następnie kobieta pozostawia nas samych, a w zasadzie samych wraz ze wspominanym Johnnym. To właśnie z nim prowadzimy mocny dialog, w trakcie którego cyfrowa persona pozwala nam podjąć decyzję czy chcemy zaryzykować układ z korporacją czy też zdecydujemy się popełnić samobójstwo, aby uniknąć dalszych problemów czy też przejęcia kontroli w pełni przez Silverhanda.
 
Jeżeli zdecydujemy się na samodzielne zakończenie swojego żywota, musimy połknąć tabletki oraz zakończyć swój żywot za pośrednictwem pistoletu.
 
Następnie odbywa się podsumowanie naszych działań oraz oglądamy wybrane przez nas zakończenie gry.
 
 
 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners