Jak zdobyć darmowy Supersamochód (Hypercar) Rayfield Caliburn? Jak go odblokować? - Cyberpunk 2077

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 Jak zdobyć darmowy Supersamochód (Hypercar) Rayfield Caliburn? Jak go odblokować? - Cyberpunk 2077autor:Anox

Hypercar Rayfield Caliburn - mapa

Dobra fura to podstawa, a z pewnością jedną z nich będzie Rayfield Caliburn, jedyny Supersamochód (Hypercar), który będziemy mogli zgarnąć zupełnie za darmo w Cyberpunk 2077. Co trzeba zrobić, aby móc dodać go do swojej własności?

Jeżeli jesteście już na jakimś istotny etapie głównego wątku fabularnego i w dalszym ciągu nie macie swojej superfury, to możecie się poczuć zdziwieni, ponieważ darmowa perełka dostępna jest niezwykle blisko jednego z pobocznych wątków zadania głównego wątku fabularnego - Na rozdrożach.

Nawet jeżeli nie zdobędziemy tego wozu w ramach tej misji, nic nie jest straconego, zwyczajnie musicie wykonać kilka dodatkowych kroków.

Gdzie znajdziemy darmowy Supersamochód (Hypercar) Rayfield Caliburn?

Pierwsze co musimy zrobić to wybrać się do jednego z wejść do długiego tunelu obok Night City. Polecam wejście właśnie od strony zadania Na rozdrożach.

Udajemy się na miejsce (mapa u góry), skąd wjeżdżamy do tunelu, pokonując tę samą trasę, którą wcześniej pokonywaliśmy wraz z Panam.

Hypercar Rayfield Caliburn - jaskinia

Za areną walki (tak, tam gdzie byliśmy... :) lub też nie) znajdziemy podświetlony pojedynczy kontener przy okazji jednej z odnóg. Wewnątrz niebieskiej ramki znajdziemy już efektownie się prezentujący czarny samochód.

Darmowy Hypercar

Hypercar Rayfield Caliburn za darmo

Hypercar Rayfield Caliburn - błąd

Hypercar Rayfield Caliburn - wygląd

Hypercar Rayfield Caliburn - tył

Maszyna (w moim przypadku pojawił się błąd związany z kolizją), będzie czekać na naszą pierwszą jazdę. To właśnie w jej ramach maszyna dołączy do naszego prywatnego grona oraz Garażu

Rayfielda Caliburna będziemy mogli oczywiście przywołać za pośrednictwem naszego telefonu oraz skrótu klawiszowego.

Hypercar Rayfield Caliburn - jazda

Jest to jeden z najszybszych, jeżeli nie najszybszy w grze pojazd, niełatwy co prawda do opanowania, ale bez dwóch zdań warty opanowania i przejścia!

Hypercar Rayfield Caliburn - pustynia

Hypercar Rayfield Caliburn - design

Z taką furą będziecie błyskawicznie pływać po autostradach i ulicach w Night City i okolicach!

Hypercar Rayfield Caliburn - autostrada

Pamiętajmy także o tym, że przywrócenie po zniszczeniu takiego wozu to jednak spory koszt w ramach ubezpieczenia!

Rayfield Caliburn 77

Hypercar jak odblokować

Hypercar Rayfield Caliburn wnętrze

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners