Niespodzianka! - Cyberpunk 2077

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 Niespodzianka! - Cyberpunk 2077autor:Anox

Niespodzianka - willa

Na prośbę Johnny'ego udajemy się do willi w North Oak, gdzie mieszka Kerry, z którym Silverhand chciałby przeprowadzić osobistą rozmowę.

Na obszar posesji dostaniemy się z poziomu bocznej ulicy, gdzie znajduje się zjazd. Ten zakończy się na tę chwilę dla nas na bramie z wielkim, złotym symbolem Samuraja.

Niespodzianka - brama

Aby dostać się do samego domu, będziemy musieli przemknąć tuż obok poprzez ogrodzenie. Na miejscu spostrzeżemy, że miejsce to przez cały czas patrolowane jest przez maszyny właśnie samurajów. 

Niespodzianka - straż

Gdy już dostaniemy się do mieszkania możemy swobodnie się po nim poruszać, jednocześnie wchodząc w interakcję z wybranymi przedmiotami z przeszłości Kerry'ego oraz Johnny'ego.

Niespodzianka - dom Kerry'ego

Niespodzianka! - Night City z domu Kerry'ego

Niespodzianka - Super samochód

Niespodzianka! - płyty<

Niespodzianka! - Johnny u Kerry'ego

Ostatecznie odnajdujemy Kerry'ego w środku domu, gdzie w bocznie umiejscowionej łazience przebywa. Po zagraniu na gitarze Johnny'ego celujący do nas Eurodyne. Po krótkie rozmowie w końcu dostrzeże w nas Silverhanda.

Niespodzianka! - Kerry

Kolejnym krokiem jest rozmowa na górze domu, gdzie oddamy kontrolę Silverhandowi, który będzie chciał samodzielnie porozmawiać z przyjacielem sprzed lat. 

Niespodzianka! - Kerry opowiada

Niespodzianka! - rozmowa z Johnnym

Następnie telefonujemy do Nancy, jednakże napotykamy na jej asystenta. Po chwili powracamy do V, w czym pomaga nam właśnie Kerry.

Niespodzianka! - Powrót V

Po odzyskaniu kontroli wychodzimy z mieszkania, płynnie przechodząc do misji Second Conflict....

Niespodzianka! - Koniec

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners