dodano: 2020-04-28 06:05:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

C2077 pojawi się na wydarzeniu Summer of Gaming. Co znajdziemy w grze?

Autor: AnoX
C2077 pojawi się na wydarzeniu Summer of Gaming. Co znajdziemy w grze?
21°
0

Największy polski hit branży gier oficjalnie ma się pojawić się cyfrowym wydarzeniu Summer of Gaming, gdzie być może zobaczymy nowy fragment rozgrywki.
 
Serwis IGN oficjalnie ogłosił jakiś czas temu, że zorganizuje swoją imprezę w wersji cyfrowej, która ma zastąpić odwołane targi E3 2020.
 
Ich najnowsze ogłoszenie dotyczy rodzimego Cyberpunk 2077. Prawdopodobny hit ma być obecny na wydarzeniu, jednakże nie wiemy dokłądnie w jakiej formie.
 
Być może tak jak zazwyczaj to bywało w latach minionych mowa będzie o wywiadzie, sesji Q&A oraz być może także przebitek z rozgrywki, z których będzie można coś ciekawego "wyciągnąć".
 
[Komentarz redaktora] Szczegóły nie są nam znane i być może wynika to z kwestii prawdopodobnego pojawienia się gry na show z tytułami na Xbox Series X, który zgodnie ze wskazaniami ma się odbyć w maju. Byłby zatem miesiąc czasu na zebranie wielu informacji oraz pytań graczy i przygotowaniu ciekawego show uściślającego informacje oraz rozszerzającą naszą wiedzę o tytule.
 
Oto przerażający Muller, wielki czarny charakter polskiej gry Land of War!
 
Z Brazylii przybyły do nas nowe informacje o najnowszej propozycji "Redów". Z tamtejszej instytuacji oceniającej gry wideo wyciekły wskazania czego się możemy spodziewać po grze.
 
O większości z nich wiedzieliśmy jednakże jest tego sporo. Od licznych broni przez liczne wątki stosowania i uzależnienia od narkotyków, poprzez mocne akcenty seksualne, prostytucję, samobójstwa, brutalne i intencjonalne mordy na krwi oraz poważnych uszkodzeniach ciała kończąc.
 
Cyberpunk2077_Big_Man_With_a_Big_Gun_RGB
 
To wszystko potwierdza, że nawet w dziennych okolicznościach zwyczajnie nie będzie brakować wulgarnych, agresywnych, bezwzględnych działań, nie spotykanych na tę skalę w naszym świecie, o zaawansowanych technologiach nie wspominając.
 
To wszystko potwierdza, że pomimo wyrazistych kolorów oraz pewnej dawki uroku, dostrzegalnej na pierwszy rzut oka, nie będziemy chcieli przebywać w takiej wizji przyszłości, gdzie społeczeństwo zostało pozbawione nie tylko wolności, ale absolutnie się zdegenerowało i często poddaje się najprostszym czynnikom.
 
Cyberpunk 2077 zaliczy debiut 17 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jedna z kilku polskich firm obecnych właśnie na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20.
 

źródło: ign.com/articles/ign-announces-summer-of-gaming-event-in-june gamerant.com/cyberpunk-2077-m-rating-adult-content/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama