dodano: 2020-04-29 07:15:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

CD Projekt zapowiedział jednen z największych gangów w Cyberpunk 2077

Autor: AnoX
CD Projekt zapowiedział jednen z największych gangów w Cyberpunk 2077
38°
0

Studio CD Projekt RED oficjalnie zapowiedziało, że w ich nadchodzącym Cyberpunk 2077 znajdziemy gang Valentinos, będący jednym z największych w grze!
 
Rodzimi twórcy zapowiedzi kolejny gang, który będziemy mogli spotkać w świecie Cyberpunk 2077. Mowa tym razem o Valentinos, frakcji stawiającej na twarde zasady moralne oraz wielowiekowe tradycje.
 
Grupa ta koncentruje się na swoich terenach w Heywood, słynących między innymi z dominacji latynoskich obywateli. Ich główne wartości to honor, sprawiedliwość, braterstwo oraz powaga, mająca wręcz morderczą siłę oraz nacisk.
 
Niedawno gigant z Polski przedstawił nam informacje o obecności korporacji Kang-Tao skupiającej się na tworzeniu zaawansowanych technologicznie broni.
 
Niestety poza króciutką zajawką zabrakło nieco informacji, dzięki którym dowiedzielibyśmy się czegoś więcej na temat prezencji, metod działania oraz kształtowania się sił w ramach świata wykreowanego z Mike'iem Pondsmithem.
 
 
Cyberpunk 2077 zaliczy debiut 17 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jedna z kilku polskich firm obecnych właśnie na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama