dodano: 2020-10-21 06:05:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

CD Projekt RED zadbał o świetny system animacji twarzy, dostosowujący się do wersji językowej Cyberpunk 2077!

Autor: AnoX
CD Projekt RED zadbał o świetny system animacji twarzy, dostosowujący się do wersji językowej Cyberpunk 2077!
45°
0

Do premiery Cyberpunk 2077 pozostał już mniej niż miesiąc, tymczasem ujrzeć możemy jak w akcji prezentuje się system animacji twarzy podczas wypowiadanych kwestii w różnych językach.
 
Przygotowania do premiery gry Cyberpunk 2077 idą pełną parą, tymczasem w sieci pojawiły się efektowne animacje związane z wieloma wersjami językowymi. Trzeba przyznać, to może robić wrażenie.
 
Podstawą były systemu oraz usługi JALIResearch, które przygotowało podstawę do ostatecznego efektu. Następnie niezwykle dużo wprowadzili, czyniąc efekt ostateczny wręcz piorunującymi. gracze 
 
Wideo świetnie ukazuje jak zmieniają się bardzo, bardzo delikatne detale, które będą imponować w każdej wersji językowe. Przykładem tego do zademonstrowania efektów wspólnej pracy stała się "Trzynastka", stająca się powoli maskotką gry!
 
 
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated polskiego studia Atomic Wolf.
 

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama