dodano: 2020-12-08 22:40:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

CD Projekt Red prezentuje nietypowy zwiastun premierowy Cyberpunk 2077! Co czeka na nas w Night City? Tak też wygląda opening gry!

Autor: AnoX
CD Projekt Red prezentuje nietypowy zwiastun premierowy Cyberpunk 2077! Co czeka na nas w Night City? Tak też wygląda opening gry!
25°
1

Cyberpunk 2077 zadebiutuje już w czwartek, tymczasem CD Projekt Red opublikował zwiastun premierowy gry. Co ciekawe, utrzymany jest w zaskakującym klimacie.
 
Rodzimy gigant rozgrywki zdecydował się opublikować kolejny zwiastun ze swojej nadchodzącej gry, koncentrując się tym razem na premierowym przygotowaniu graczy do podróży, która odbędzie się na dniach.
 
Zapoznaj się także z: Seven: Enhanced Edition za darmo na Humble Store z wersją gry na platformę GOG.com. Czas ograniczony, jeszcze tylko do jutra
 
Materiał w przeciwieństwie do większości poprzednich pozbawiony został dynamiki, ma na swój sposób nieco kameralny klimat, koncentruje się na detalach oraz przygotowaniu nas na osobistą opowieść o V.
 
Zwiastun wskazuje nam na niezwykle istotną rolę postaci, które będziemy spotykać w mieście Night City, mogąc bliżej poznać emocje, relacje oraz wrażenia, kształtujące nasze wrażenia.
 
Przy okazji debiutu odbędzie się specjalne show CyberNight, które rozpocznie się od openingu, który będzie dostępny także w samej grze, a w tym wypadku mamy do czynienia z o wiele mocniejszych, dynamiczniejszym stylu, doskonale nam już znanym z mocnego uderzenia, jakim będzie gra.
 
 
Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już przygodówka Liberated, dynamiczny Ghostrunner czy horror Observer System Redux
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-12-09 12:26:02

Bardzo fajny zwiastun z zakodowana wiadomoscia nie wiem czy ktos z was zwrocil uwage. Brawo dla polskiego studia i oby wiecej i tak dalej.

Reklama
Reklama