dodano: 2020-11-19 18:35:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Co działo się podczas piątego Night City Wire? Sporo nowych informacji o Cyberpunk 2077 i Johnnym Silverhandzie!

Autor: AnoX
11°
0
Co działo się podczas piątego Night City Wire? Sporo nowych informacji o Cyberpunk 2077 i Johnnym Silverhandzie!
Cyberpunk 2077 doczekał się opublikowania piątego odcinka serii Night City Wire, w trakcie którego mogliśmy między innymi lepiej poznać Johnny Silverhanda.
 
Przed kilkoma chwilami zakończył się kolejny program w ramach serii Night City Wire, za sprawą którego mogliśmy się dowiedzieć sporo na temat nowej gry CD Projektu RED.
 
Sporo czasu tym razem poświęcono Keanu Reveesowi oraz jego występowi jako Johnny Silverhand, towarzysz naszego protagonisty, który będzie kimś w zasadzie drugiego, choć nie kierowanego przez nas bohatera.
 
Przy okazji zapoznać się mogliśmy z kolejną porcją ścieżki dźwiękowej opracowanej z myślą o grze, która w przeciwieństwie do chociażby Wiedźmina 3 Dziki Gon, będzie naturalnie znaczna bliższa serii Grand Theft Auto, włączając w to Grand Theft Auto V.
 
Soundtrack będzie można przesłuchać za darmo za sprawą udostępnionych w streamingu utworów, przygotowując się do premiery. Studio opracowało także specjalny tryb, zgodnie z którym twórcy materiałów wideo nie będą się musieli obawiać o licencje dla wielu utworów lecących w tle.
 
Przemierzanie Night City brzmieć będzie nie tylko w ramach muzyki, ale także zaawansowanego systemu animacyjno-lokalizacyjnemu, dzięki czemu będziemy mogli liczyć na świetne zgranie ust postaci wraz z poszczególnymi wersjami językowymi.
 
Twórcy przygotowali także darmowe elementy dekoracyjne, które będziemy mogli pozyskać bezpośrednio w grze, odwołujące się do Wiedźmina oraz GOG-a i jego najnowszej formie - GOG Galaxy 2.0.
 
Rozgrywka prezentuje się efektownie, poszczególne systemu wydają się być naprawdę zaawansowane, zapewniać nam mają wiele różnorodnych ścieżek oraz rozwiązań dla poszczególnych akcji.
 
Cyberpunk 2077 być może zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated studia Atomic Wolf, a już od wczoraj można zapoznać się z horrorem Observer System Redux
 
 
 
 
 
 
  
 

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama