dodano: 2020-11-25 07:05:02
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Co zaoferuje FIFA 21 na PlayStation 5, względem wydania na PlayStation 4? Najważniejsze atuty wydania!

Autor: AnoX
Gra: FIFA 21
Co zaoferuje FIFA 21 na PlayStation 5, względem wydania na PlayStation 4? Najważniejsze atuty wydania!
22°
1

FIFA 21 już 4 grudnia ma w pełni trafić na konsole nowej generacji. Co wprowadza wersja na PlayStation 5, względem wydania na PlayStation 4?
 
Electronic Arts za sprawą Gabe'a Zaro ogłosiło czego się mogą spodziewać posiadacze najnowszej konsoli Sony, decydując się postawić na efektowne granie oraz piłkarskie rozgrywki.
 
Przeczytaj również11 bit studios oraz Polska Akcja Humanitarna łączą siły poprzez trzydniowy strumień z This War of Mine!
 
Nowe wydanie obejmuje nie tylko udoskonalenia graficzne, poprawienie oświetlenie, zwiększenie realizmu oraz prezentacji stadionu czy poszczególnych piłkarzy.
 
Wśród nowości nie mogło zabraknąć także wprowadzenia wsparcia dla kontrolera DualSense, dzięki czemu będziemy mogli liczyć na aktywną adaptację triggerów czy wibracje haptyczne, które przełożyć się mogą na nową generację doświadczeń.
 
Firma przygotowała także specjalne odbicia i przerobione podświetlenie, udoskonalono animacje typu cinematics, które obecnie będą się prezentować znacznie lepiej.
 
Rozgrywkę wzbogacono o przeszło 700 nowych animacji oraz ich kombinacji, które wraz z poprawionym zachowaniem bez piłki, przełożą się na jeszcze więcej świeżości.
 
Warto także przy okazji dostrzec, że wersja w pełni sprzedawana na PS5 będzie kosztować... 70 dolarów, czyli obecne w Europie 80 euro! Ulepszenie wydania z PS4 na PS5 jest darmowe.
 
FIFA 21 zadebiutowała 9 października 2020 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wersja na zagości 17 października (u nas 19) PlayStation 5, natomiast wydania na Xbox S i Xbox X trafią na rynek 10 października. Gra będzie dostępna w abonamencie EA Play.
 
 

źródło: https://blog.playstation.com/2020/11/24/fifa-21-on-ps5-first-gameplay-details/

Tagi: ,
Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-11-26 12:50:57

No wlasnie za kazdym razem FIFA wydaje sie w kolejnej nowej odslonie odgrzewanym kotletem i nie przekonuje mnie tym.

Reklama
Reklama