dodano: 2020-07-14 07:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Co ze Skull and Bones? Najnowsze doniesienia wskazują na to, że Ubisoft znacząco zmienił koncepcję na rozgrywkę i jej model!

Autor: AnoX
Co ze Skull and Bones? Najnowsze doniesienia wskazują na to, że Ubisoft znacząco zmienił koncepcję na rozgrywkę i jej model!
0

Najnowszy raport dotyczący Skull and Bones wskazuje na to, jakoby Ubisoft miał właśnie pracować nad znacząco zmianą formuły gry oraz jej funkcjonowania.
 
Jeszcze w lutym tego roku wspominaliśmy Wam o dużych problemach produkcyjnych Skull & Bones, tymczasem najnowsze doniesienia wskazują, że Ubi intensywnie pracuje nad przemodelowaniem formuły.
 
Co prawda wcześniej gra NIE miała być tytułem z segmentu premium, jednakże po kilku miesiącach pojawiły się informacje jako jednak firma chciała wznieść markę na wyższy poziom. Potem pojawiły się wyżej wymienione problem i... mamy już dzień dzisiejszy.
 
Najnowszy raport sugeruje, że ostatecznie francuski gigant branży gier zdecydował się postawić jednak na model regularnie rozwijanej gry posiadającej regularnie zmieniającą się zawartość, nowości, ulepszenia oraz masę elementów dekoracyjnych. Wzorem koncepcji jest bezwzględny lider tej idei, czyli Fortnite.
 
Sukces gry Epic Games zmienił rynek, o czym mogli się przekonać także pracownicy Ubi, którzy albo musieli zmienić swój dotychczasowy produkt, albo trafili do innych projektów. Tak, nie zabrakło także osób, które zrezygnowały po szeroko rozumianym "skręcie" w innym kierunku.
 
Jakie gier zabrakło podczas Ubisoft Forward w lipcu 2020 roku? Trochę tego jednak było...
 
Naturalnie w takiej chwili w głowie może się pojawiać... Sea of Thieves, które przecież tematycznie jest podobne, być może mechanicznie także oraz rozwijane jest przecież dokładnie w taki sposób. Rywalizacja lub chociażby starcie jest nieuniknione i pytanie brzmi kto wyjdzie z niego zwycięsko. Póki co Skull and Bones wydaje się być na straconej pozycji.
 
Skull & Bones nie ma obecnie daty premiery, ani platform docelowych.
 

źródło: https://www.gamespot.com/articles/ubisofts-longdormant-pirate-game-skull-bones-is-ge/1100-6479665/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama