dodano: 2021-03-22 07:10:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Co znajdzie się w patchu 1.20 do Cyberpunk 2077?

Autor: AnoX
Co znajdzie się w patchu 1.20 do Cyberpunk 2077?
52°
0

CD Projekt RED ogłosił co znajdziecie się w Cyberpunku 2077, zapewniając graczom okazję do przyjrzenia się bliżej planowanym poprawkom.

Polski gigant branży gier zdecydował się po części zdradzić co się znajdzie w nadchodzącej aktualizacji oznaczonej numerkiem 1.20. Deweloperzy póki co skupiają się na zaprezentowaniu czterech zasadniczych nowości.

Deweloperzy zdecydowali się postawić na zmianę systemu działania NCPD, stawiając na lepsze szybkie interwencje oraz ograniczenia swobody negatywnego wpływania na Night City oraz porządek na ulicach tego miasta. Odświeżony zostanie również system jazdy, mający zagwarantować graczom większą kontrolę, w dużej mierze bazować to będzie na możliwości zmiany czułości kierownicy.

Przy okazji zdecydowano się dodać system, dzięki któremu będziemy mogli uratować swój samochodów z sytuacji, w którym nasz pojazd blokuje się na elementach infrastruktury miejskiej i podmiejskiej. Zdecydowano się również otworzyć możliwość zmiany przycisków i ich funkcji. Ponadto wprowadzona zostanie możliwość wykonywania podwójnych kliknięć, aktywujących unik poprzez podwójne wciśnięcie.

Deweloperzy zapewniają, że już wkrótce zostanie opublikowana zostanie pełna lista zmian oraz poprawek zamierzających do gry.

Cyberpunk 2077 ukazał się 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.

Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka należy do indexu WIG.GAMES.

Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię powieść Cyberpunk.Odrodzenie, w odmiennym, cyberpunkowym świecie lub dostępna już komiksowa przygodówka Liberated, dynamiczna gra o cyberninjy Ghostrunner czy odświeżony horror Observer System Redux


źródło: https://www.cyberpunk.net/pl/news/37771/co-nowego-w-night-city-aktualizacja-1-2-oczami-tworcow

Komentarze (0):
Reklama
Reklama