dodano: 2020-07-25 07:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 bez kolejnej funkcjonalności, niejako znanej z wcześniejszych materiałów...

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 bez kolejnej funkcjonalności, niejako znanej z wcześniejszych materiałów...
13°
0

Cyberpunk 2077 po raz kolejny został pozbawiony określonej funkcji, którą po części mogliśmy ujrzeć we wcześniejszych materiałach. Czego zabraknie w grze?
 
Ostatnie doniesienia dotyczące nadchodzącego growego hitu z Polski nie napawają optymizmem, szczególnie że wiele elementów ostatecznie nie trafia do zabawy. Jednym z tego typu elementów będzie posługiwanie się dwoma "pukawkami".
 
Jak się okazuje rozgrywka będzie tego elementu pobawiona, co nieco negatywnie wpływa na obraz V z edycji kolekcjonerskiej jak również na wcześniejszy, bardzo długi fragment rozgrywki z wczesnej wersji.
 
Cyberpunk Edgerunners - Co wiemy o nadchodzącej animacji dostępnej na Netflixie bazującej na świecie Cyberpunka 2077?
 
Można jednak zrozumieć ten krok, w tego typu grze, z takimi możliwościami tego typu funkcjonalność nie byłaby prawie w ogóle wykorzystywana, w związku z czym udał o się zaoszczędzić trochę czasu na inne aktywności.
 
Po ostatnim Night City Wire produkcja nieco przeniosła się na bok, na rzecz ogłoszeń konkurencji, jednakże przed nami jest sporo wolnego czasu, co być może będzie chciała wykorzystać rodzima ekipa do przedstawienia nam czegoś nowego.
 
Do czasu premiery gry jest jeszcze wiele czasu, być może warto spędzić część tego okresu na lekturze dobrej książki, takiej jak chociażby Cyberpunk. Odrodzenie.
 
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
  

Komentarze (0):
Reklama
Reklama