dodano: 2021-01-04 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 kolejny tydzień z rzędu na czele list sprzedaży na Steam! Gra wyprzeda wiele hitów i perełek!

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 kolejny tydzień z rzędu na czele list sprzedaży na Steam! Gra wyprzeda wiele hitów i perełek!
36°
0

Cyberpunk 2077 pomimo swoich znanych problemów i tak wciąż doskonale sobie radzić, będąc kolejny tydzień z rzędu na czele sprzedaży gier na Steamie!

CD Projekt RED udanie rozpoczyna 2021 roku ze względu na świetną sprzedaż swojej najnowszej propozycji, która wciąż pozostaje bezkonkurencyjna!

Przeczytaj także: Rok 2021 w filmowych skrócie, czyli na co możemy liczyć w kinach i nie tylko, podczas dwunastu miesięcy

Daniel Ahmad zaprezentował najlepiej sprzedające się 10 gier w minionym tygodniu, dzięki któremu wiemy że obecnie najlepiej sprzedającą się grą jest Cyberpunk 2077.

Rodzimy hit znajduje się już... siódmy(!) tydzień z rzędu na czele, przy czym uwzględniane są oczywiscie jeszcze zamówienia przedpremierowe.

W dziesiątce znajdziemy jeden sprzęt w postaci zestawu Valve Index, który przegrał i tu mamy zaskoczenie, z Sea of Thieves. W ramach pierwszej piątki znajdziemy także Rust oraz Hades.

Wciąż niezwykle wysokie, 8 i 9 miejsce zajmują dwie gry Rockstara - Grand Theft Auto V oraz nowszy Red Dead Redemption 2, potwierdzające jak mocną pozycję mają deweloperzy oraz TakeTwo.

 

 

 

Cyberpunk 2077 zadebiutował dopiero 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię powieść Cyberpunk.Odrodzenie, w odmiennym, cyberpunkowym świecie lub dostępna już komiksowa przygodówka Liberated, dynamiczna gra o cyberninjy Ghostrunner czy odświeżony horror Observer System Redux
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama