dodano: 2020-04-13 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 ma zagwarantować nam wiele darmowych DLC-ków!

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 ma zagwarantować nam wiele darmowych DLC-ków!
22°
0

Zgodnie z nowymi wyciekami CD Projekt RED po raz kolejny szykuje dla gracy wiele miłych niespodzianek dostępnych w formie DLC-ków za darmo do Cyberpunk 2077!
 
Zgodnie z nowymi informacjami obecnymi w anglojęzycznej sferze sieci dowiadujemy się, że nasz rodzimy gigant w dalszym ciągu zamierza dopieszczać swoich fanów, oferując im kolejną masę miłych prezentów.
 
Jak się dowiadujemy, Cyberpunk 2077 ma posiadać pakiet darmowych DLC-ków, których ilość ma się równać tej z Wiedźmina 3 Dziki Gon, który doczekał się właśnie tego typu wsparcia.
 
Kilkanaście elementów do wykorzystania to naprawdę miły akcent, dzięki któremu będzie warto jeszcze mocniej zagłębiać się w rozgrywkę lub zwyczajnie pobawić się wizualnymi akcentami.
 
Poznaliśmy cenę Xbox Series X? Wycieki prezentują atrakcyjną kwotę?
 
Szczegóły zawartości w chwili obecnej nie są znane, spodziewać się można jednak utworów, tapet, skórek, sprzętu czy nawet pojedynczego zadania czy dwóch.
 
Do czasu oficjalnego ogłoszenia nie ma sensu specjalnie rozmyślać co to będzie, niemniej warto docenić rodzimych twórców za konsekwencję oraz za wspaniałe akcje, dzięki którym jeszcze chętniej gracze będą kierowali swoją uwagę ku ich grom.
 
Po kolejnych zapewnieniach, że gra nie zaliczy opóźnienia z powodu koronawirusa bez wątpienia warto trzymać kciuki za to, aby się tak faktycznie stało, gdyż będzie to niezwykłe osiągnięcie.
 
Póki co pozostaje nam po raz kolejny nabrać dystansu i spokoju, ponieważ przygotowania do dnia debiutu idą pełną parą, a spodziewać się możemy chyba ponownie gigantycznego sukcesu na szeroką skalę.
 
Cyberpunk 2077 zadebiutuje 17 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 

źródło: cogconnected.com/2020/04/a/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama