dodano: 2020-11-24 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 na pewno zadebiutuje 10 grudnia? Te wydarzenia to sugerują. CDP RED podaje szczegóły systemu bez licencjonowanej muzyki

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 na pewno zadebiutuje 10 grudnia? Te wydarzenia to sugerują. CDP RED podaje szczegóły systemu bez licencjonowanej muzyki
29°
1

Cyberpunk 2077 powoli zbliża się do premiery, która faktycznie może się odbyć 10 września, co potwierdzają pracownicy sklepów. Co z licencjonowaną muzyką?

10 grudnia to pewna data premiery Cyberpunk 2077?

W sieci pojawiają się pierwsze zdjęcia pracowników sklepów, którzy fotografują pudełka z Cyberpunkiem 2077, dzięki czemu możemy być niemalże pewni, że gra zadebiutuje w 10 grudnia. Mowa jest tutaj o kilkunastu przypadkach pochodzących z całego świata.
 
Nie zabrakło nawet wycieku mającego pochodzić z wersji gry na konsole PlayStation 4, zatem można z dużym prawdopodobieństwem zakładać, że gra faktycznie jest już w rękach ludzi... którzy nie powinni jej tam mieć. To na szczęście potwierdza, że tytuł faktycznie zbliża się do swojego debiutu.
 

Muzyka licencjonowana, a materiały z Cyberpunk 2077

Przy okazji, już z poziomu oficjalnych informacji dowiadujemy się na czym polegać będzie wsparcie dla osób, kreujących materiały w oparciu o grę. Otóż CD Projekt RED zdecydował się postawić na dedykowany tryb, dzięki któremu możemy liczyć na możliwość wyłączenia udźwiękowienia licencjonowanego w postaci muzyki, zastępując je utworami, które nie będą powodować problemów.
 
W ten sposób gracze otrzymują możliwość spokojnego opracowywania klipów czy całych długich materiałów, dzięki którym inni będą mogli lepiej poznać Nighty City w 2077 roku z jej wyjątkowością. Opcja będzie dostępna z poziomu ustawień gry, jednakże twórcy w razie co oferują wsparcie poprzez dedykowany adres mailowy - legal@cdprojektred.com.
 
Cyberpunk 2077 być może zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated studia Atomic Wolf, a już od wczoraj można zapoznać się z horrorem Observer System Redux
 
 
 

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/11/cyberpunk_2077_retail_copies_already_out_there_leaks_are_inevitable https://www.dualshockers.com/cd-projekt-red-copyrighted-music-cyberpunk/

Tagi: ,
Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-11-24 14:00:59

Może i zadebiutuje ale dostepnosc kart graficznych i ich ceny z RTX są stanowczo za wysokie i bez sensu obecnie ta cala zabawa bo ile kasy trzeba wydac. Kiedys komputer za 3 tysiace wystarczal do grania a teraz to karta graficzna tyle potrafi kosztowac. Paranoja.

Reklama
Reklama