dodano: 2020-06-18 18:15:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 po raz kolejny opóźniony! CD Projekt tym razem zaprasza na późną jesień....

Autor: AnoX
30°
0
Cyberpunk 2077 po raz kolejny opóźniony! CD Projekt tym razem zaprasza na późną jesień....
CD Projekt RED oficjalnie ogłosił, że po raz kolejny przesunął datę premiery gry Cyberpunk 2077! Produkcja ukaże się późną jesienią 2020 roku.
 
Największa spółka w Europie po raz kolejny przywozi graczom negatywne wieści! Ich najnowsza gra Cyberpunk 2077 ostatecznie zalicza kolejną i ukaże się dopiero 19 listopada 2020 roku!
 
 
Gigant branży gier niestety po raz kolejny nie był w stanie zrealizować swojego zadania przez co na kolejny tytuł będziemy musieli zaczekać kolejne kilka tygodni.
 
Premiera w drugiej połowie listopada 2020 roku może okazać się sporym problemem związanym z wersjami. W takich warunkach wielu graczy może zrezygnować z z zamówień przedpremierowych na obecną generację konsol, aby wybrać grę dopiero na nowe urządzenia bez korzystania z technologii Smart Delivery.
 
Konsekwencje mogą bezpośrednio przełożą się na finansowe aspekty działania polskiej firmy. Niektórzy mogą zdecydować się zwrócić o zwrot aby poczekać na pakiety gry z konsolą nowej generacji bądź na okres, gdy sprzęt trafi do ich domów, co może znacząco wpłynąć na ostateczną sprzedaż w pierwszych miesiącach. 
 
Cyberpunk 2077 będzie dostępny od 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama