dodano: 2020-12-27 05:45:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 pomimo problemów i tak jest w czołówce sprzedaży w 2020 roku! Mocne pozycje Dying Light i SUPERHOT VR!

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 pomimo problemów i tak jest w czołówce sprzedaży w 2020 roku! Mocne pozycje Dying Light i SUPERHOT VR!
15°
0

Valve zdecydowało się opublikować ciekawe statystyki sprzedaży gier, wśród których błyszczał Cyberpunk 2077, nie zabrakło Dying Light i SUPERHOT VR!
 
Właściciel platformy Steam zaskoczył gracz, prezentując w tym roku niezwykle przejrzyste (no dobra, nie do końca, ale i tak jest nieźle jak na Valve) statystyki, dotyczące najlepiej zarabiających na siebie tytułów. 
 
Lista 100 produkcji, poza podstawową, generalnym zbiorem, mamy do czynienia także z dodatkowych podkategoriami, obejmującymi Nowe tytuły, Najczęściej grane, Gry, które opuściły wczesny dostęp, Najlepsze na VR czy też Z obsługą kontrolerów.
 
W ramach bazowych Bestsellerów, flagowa gra z Polski znalazła się w samej czołówce zestawienia, w ramach segmentu Platyna i to nawet pomimo obecności na wielu platformach PC-towych! Towarzystwem są takie hity jak Grand Theft Auto VRed Dead Redemption 2 od Rockstara, Monster Hunter World, tegoroczne fenomeny w postaci Among Us oraz Fall Guys czy też DOOM-a Eternal.
 
CD Projekt RED może być zadowolony także za pośrednictwem swojego poprzedniego, największego tytułu w ramach segmentu Srebro. Tak, mowa tutaj o mającym już prawie 6 lat Wiedźminie 3 Dziki Gon. Odnotować należy także obecność Dying Light-a, który znalazł się w gronie Brąz z Death StrandingStar Wars Jedi Fallen OrderFIFA 21 czy też Metro Exodus.
 
Gratulacje należy skierować także wobec twórców SUPERHOT VR, które znalazło się w gronie Platyna w ramach kategorii Najlepszych gier na gogle wirtualnej rzeczywistości, mogąc stać ramię w ramię z chociażby Half Life Alyx czy też The Walking Dead Saints & Sinners.
 
Dajcie nam znać co sądzicie po rezultatach oraz czy jesteście zaskoczeni pozycjami gier naszych rodaków! ;)
 
 
Cyberpunk 2077 zadebiutował dopiero 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już komiksowa przygodówka Liberated, dynamiczna gra o cyberninj Ghostrunner czy odświeżony horror Observer System Redux
 
    
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama