dodano: 2020-11-17 13:30:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Czujecie pragnienie Cyberpunka 2077? Sprite pomoże Wam je na moment ugasić!

Autor: AnoX
Czujecie pragnienie Cyberpunka 2077? Sprite pomoże Wam je na moment ugasić!
34°
1

Akcje marketingowe Cyberpunk 2077 trwają, dzięki czemu gracze mogą się wyposażyć w wyjątkowy, limitowany zestaw napojów Sprite. Jak prezentują się puszki?
 
Firma Sprite oficjalnie ogłosiła, że nawiązała współpracę z CD Projekt RED, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać i wyposażyć w puszki z wizerunkami najważniejszych postaci z C2077.
 
Same puszki z napojem to jedynie początek, ponieważ wraz z tę atrakcję będzie można liczyć na specjalny prezent od obu firm w postaci specjalnego kuponu rabatowego do sklepu CD PROJEKT RED GEAR, gdzie nie brakuje wielu, wielu gadżetów związanych właśnie z Cyberpunk 2077 i marką Wiedźmin.
 
Zapoznaj się także zW sieci pojawił się nowy fragment rozgrywki z Cyberpunk 2077. Co ukazuje nam fragment przygotowany dla niemieckich mediów?
 
Zgodnie z hasłem kampanii "W 2077 pragnienie to przeszłość" możemy ujrzeć specjalną stylizację butelek, mocno powiązanych z charakterystycznymi elementami gry oraz jej wizualnych aspektów.
 
To kolejna akcja marketingowa związana z Cyberpunkiem, zapewniając graczom jeszcze większą porcję satysfakcjonujących doznań, wynikających z 
 
- Wspieranie graczy jest częścią filozofii naszej marki już od kilku lat. Dlatego ogromnie cieszy nas fakt, że możemy stworzyć dedykowany produkt dla fanów gry Cyberpunk 2077 - powiedziała Małgorzata Budnik, Senior Brand Manager Flavors, Coca-Cola Poland.
 
Cyberpunk 2077 być może zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated studia Atomic Wolf, a już od wczoraj można zapoznać się z horrorem Observer System Redux
  
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-11-18 12:27:43

Cyberpunk wychodzi juz z pralki, teraz z lodówki i zaraz jeszcze z mikrofalówki i będzie komplet :) Aha spod żelazka też już może ;)

Reklama
Reklama