dodano: 2020-09-08 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 doczeka się większego zestawu DLC i dodatków niż Dziki Gon? Tryb wieloosobowy zostanie wzbogacony o mikrotansakcje

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 doczeka się większego zestawu DLC i dodatków niż Dziki Gon? Tryb wieloosobowy zostanie wzbogacony o mikrotansakcje
20°
0

Poznaliśmy zarysów planów CD Projektu RED na DLC-ki, dodatki oraz tryb wieloosobowy w kontekście wprowadzenia mirkotansakcji. Co nas może czekać w C2077?
 
Zapoznaj się także zWar Mongrels z pierwszym pokazem rozgrywki z Realms Deep 2020. Jak prezentuje się polski Commandos w wizji II wojny światowej!
 
Najnowsze słowa Adama Kicińskiego ogólnikowo zarysowały strategię, jaka zostanie wprowadzona przy okazji Cyberpunku 2077.
 
Rozpocznijmy od mikrotransakcji, które mają się pojawić tylko w trybie wieloosobowym, który wprowadzony zostanie i tak za kilka lat. Niemniej gra ma się wzbogacić o uczciwy system, nie wymuszający wydawania pieniędzy na przyjemności z zabawy. W wielkim skrócie, nikt nikogo nie będzie to niczego zmuszał.
 
Ponadto oficjalnie potwierdzono, że gra doczeka się szeregu darmowych DLC, takich jak z Wiedźmina 3 Dziki Gon, być może akcja będzie tym razem nawet większa.
 
Nie zabrakło także pytania o dodatki fabularne, które są planowane celem rozwinięcia świata przedstawionego. Podobno już niebawem mamy poznać dokładne plany dotyczące po premierowego wsparcia tytułu.
 
Oby strategia nie była agresywna, jednakże spoglądając na Gwinta na Androida, tanio ani przyjemnie nie będzie. Płaci i otrzymujesz, nie płacisz i zostajesz z bez sporej ilości zawartości.
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie.
 
 
 

źródło: https://cogconnected.com/2020/09/bad-news-cyberpunk-2077-include-microtransactions/

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama