dodano: 2020-07-20 21:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk Edgerunners - Co wiemy o nadchodzącej animacji dostępnej na Netflixie bazującej na świecie Cyberpunka 2077?

Autor: AnoX
Cyberpunk Edgerunners - Co wiemy o nadchodzącej animacji dostępnej na Netflixie bazującej na świecie Cyberpunka 2077?
40°
0

Cyberpunk Edgerunners to nadchodząca animacja w świecie Cyberpunk 2077 zmierzająca na Netflixa. Co czeka fanów uniwersum? Co szykuje Studio Trigger?
 
Podczas pierwszego Night City Wire poznaliśmy poboczny projekt, który jest animacja Cyberpunk Edgerunners, czyli animacja opracowywana przez Studio Trigger, która ma zagwarantować fanom nową porcję przygód w uniwersum gry CD Projekt RED, dostępnych z poziomu platformy Netflix.

Ile odcinków będzie posiadał Edgerunners?

Samodzielna, podzielona na 10 odcinków opowieść związana będzie z odmiennymi wątkami i postaciami, pośród których obserwować będziemy losy zupełnie nowych postaci.

Fabuła Edgerunners

Opowieść skupi się na historii chłopaka wychowanego na ulicy, który przetrwał serię zaawansowanych modyfikacji ciała i stał się tytułowym edgerunnerem, czyli najemnikiem działającym poza prawem odpowiedzialnym za specjalne zadania. Całość ma rozgrywać się w tym samym Night City, jednakże zaangażowane w fabuły zostaną nowe postacie.
 
W projekt zaangażowani są znani twórcy: Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare), (Gurren Lagann, Promare),Hiromi Wakabayashi (Kill la Kill), Yoh Yoshinari (Little Witch Academia, BNA: Brand New Animal), Yuto Kaneko (Little Witch Academia), Yoshiki Usa (SSSS.GRIDMAN, Promare) oraz Masahiko Otsuka (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare).
 
Za ścieżkę dźwiękową odpowiadać będzie Akira Yamaoka, znany z Silent Hill i współpracujący niegdyś z Wargamingiem przy okazji World of Tanks oraz z Bloober Team na nadchodzącym horrorem rodzimego studia, zatytułowanym The Medium

Data premiery Cyberpunk Edgerunners - Kiedy odbędzie się debiut?

Cyberpunk Edgerunners ma zaliczyć premierę w 2022 roku na platformie Netflix.
 
 

Co z debiutem gry Cyberpunk 2077?

Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (jako grupa CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach WIG.GAMES.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama