dodano: 2022-04-16 18:05:01
PCNSHPSSTRXBOX

EA Sports z nową aktualizacją 1.22 dla FIFA 22! Co ciekawego zmieniło się w grze?

Gra: FIFA 22
aktualności e-sport EA Sports z nową aktualizacją 1.22 dla FIFA 22! Co ciekawego zmieniło się w grze?
EA Sports z nową aktualizacją 1.22 dla FIFA 22! Co ciekawego zmieniło się w grze?
39°
0

EA Sports wprowadza do tytułu FIFA 22 kolejną aktualizację 1.22. Jakie informację możemy uzyskać z wprowadzonej aktualizacji?

FIFA 22 wprowadza kolejną aktualizację 1.22, która między innymi usuwa z całej gry rosyjską drużynę narodową i wszystkie inne rosyjskie drużyny z powodu konfliktu trwającego na Ukrainie.

Przeczytaj też: Kolejne tytuły wkraczają do Wiosennej wyprzedaży na PlayStation Store w kwietniu 2022 roku

W FIFA 22 Ultimate Team rozwiązano błąd paczki o tej samej nazwie, które były otwierane w kolejności, w jakiej zostały otrzymane, a nie według wyboru gracza, wskaźnik pingu w lobby meczowym również został poprawiony, ponieważ czasem  wskazywał niepoprawne 9-cyfrowe liczby.

W samej rozgrywce rozwiązano błąd, w którym podczas bardzo rzadkiej sytuacji bramkarz kontrolowany przez gracza nie upuścił piłki na żądanie przez co umożliwiał normalne wznowienie meczu.

W trybie kariery zostały też przeprowadzone zmiany w postaci dodania nowe dźwięku wprowadzającego nowy konkurs CONMEBOL Sudamericana oraz usunięcie reprezentacji Rosji i innych drużyn Rosyjskich z każdych rozgrywek.

Wspomnieć również można zmianach wprowadzonych w trybie Pro Kluby poprzez dodanie możliwości przez graczy wybrania stadionu, wybraniu różnych zestawów czy usunięciu elementów personalizacji stadionu w stylu rosyjskim. 

Gra FIFA 22 ukazała się 1 października 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Google Stadia, Nintendo Switch (w ramach Legacy Edition), Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Produkcję cały czas bez dodatkowych opłat możemy sprawdzić w abonamencie EA Play Pro.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama