12°
0
dodano: 2020-12-08 00:15:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Efekt Cyberpunka jest już obecny i realizuje się nie tylko poprzez pierwsze świetne, pierwsze oceny Cyberpunk 2077

Autor: AnoX
W końcu poznaliśmy pierwsze oceny gry Cyberpunk 2077, to jednak sama nadchodząca premiera rozbudziła spory ruch w nieco innych sferach....

Wiele się wczoraj zadziało!

Debiut Cyberpunk 2077 odbędzie się już dosłownie za kilka dni, tymczasem w dniu wczorajszym nie tylko poznaliśmy pierwsze oceny gry wybranych redakcji, ale także obserwujemy kolejne ważne wydarzenia wokół tego zdarzenia.
 
Rozpocznijmy od tego co wiemy, czyli od pierwszych ocen, które kształtują się na ten moment w średnią ocen wynoszącą 91/100 wraz z niezwykle wysokim poziomem, poleceń wynoszącym aż 87% (dane za opencritic).

Pierwsze oceny Cyberpunk 2077

  • 100/100 - GamesRadar+, VG247, God is a Geek, Windows Central, M3, Gameblog, The Digital Fix, GameSpew, SECTOR.sk, PowerUp!, TheGamer
  • 95/100 - Areajugones, The Games Machine, Stevivor, Spaziogames
  • 90/100 - IGN, Game Informer, TrueAchievements, GameMAG, PCGamesN,Ev eryeye.it, Press Start, RPG Site, GameWatcher
  • 80/100 - TrustedReviews, Saudi Gamer, Screen Rant
  • 70/100 - GameSpot, GamesBeat
 
Warto podkreślić, że gra trafiła do wąskiego grona serwisów, mediów oraz twórców treści ze sporą ilością restrykcji, w związku z czym spora ilość innego typu serwisów czy twórców treści nie miała możliwości zapoznać się z projektem. W takim obrocie spraw należy się spodziewać pojawienia się niebawem kolejnych fal recenzji. 
 
Zapoznaj się także z: Rozmiar mapy Cyberpunk 2077 jednak zaskoczy graczy? Analiza wskazuje na gigantyczny rozmiar miasta i okolic!

Strumieniowanie wchodzi do gry, także w Polsce!

W związku ze skalą oraz wymaganiami gry, zapotrzebowaniem na moce obliczeniowe, problemami segmentu kart graficznych oraz przesunięciami, nie może dziwić także zwiększenie się aktywności w dziedzinie strumieniowania gier, a w szczególności pojawienia się między innymi w Polsce usługi Google Stadia, do której możemy się bez problemu zapisać.

Kampania marketingowa na najwyższych obrotach 

W tej chwili wszystko ma osiągnąć zenit, pozycja spółki na naszej giełdzie po raz kolejny wznosi się na swój szczyt, a kolejne tygodnie mogą się okazać znakomite dla studia, jego przemęczonych pracowników oraz wielu graczy oczekujących hitu. Jeżeli wersje na obecną generację konsol nie okażą się tragedią, to możemy być pewni, że czeka na nas wyjątkowa podróż do wyniszczonej na wielu poziomach przyszłości oraz zamieszkującej ją ludzkości.
 
Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już przygodówka Liberated, dynamiczny Ghostrunner czy horror Observer System Redux
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama