dodano: 2022-06-23 12:00:01
PCPSSTRXBOX

Gra planszowa Cyberpunk 2077: Gangs of Night City już w przyszłym roku? Zbiórka na Kickstarterze już osiągnęła wyznaczony cel!

Gra planszowa Cyberpunk 2077: Gangs of Night City już w przyszłym roku? Zbiórka na Kickstarterze już osiągnęła wyznaczony cel!
20°
0

Całkiem niedawno CD Projekt RED razem z wydawcą CMON rozpoczęło zbiórkę na Kickstarterze. Jak się okazało, fani bardzo chętnie wpłacali pieniądze i już udało się zebrać wyznaczoną kwotę na stworzenie gry planszowej ze świata Cyberpunk 2077.

Wyznaczonym celem było 100 tysięcy dolarów, co wydaje się bardzo skromną kwotą, jak na wydanie gry planszowej. Jednak wiele osób na tyle zainteresowało się tym pomysłem, że już udało się zgromadzić wspomnianą sumę, a nawet ją przekroczyć! I to bardzo, ponieważ obecnie na koncie zebrano prawie 280 tysięcy dolarów.

Zapoznaj się także z: DONTNOD Entertainment zmienia nazwę na DON'T NOD. Czy wkrótce poznamy nowe tytuły od francuskiego studia?

Do zakończenia zbiórki zostały jeszcze niecałe 2 tygodnie, więc ta suma może się jeszcze powiększyć. Jeśli wszystko się uda, to do sprzedaży trafi gra planszowa Cyberpunk 2077: Gangs of Night City. Plansza ma przedstawiać poszczególne fragmenty miasta, a poruszać się po niej mają figurki dobrze znanych bohaterów z gry.

Jeśli wpłacający przeznaczy co najmniej 110 dolarów, to otrzyma grę w przedsprzedaży w podstawowej wersji, a także figurki Edgerunnerów. Zgodnie z planem wydawcy, planszówka powinna zadebiutować w lipcu 2023 roku, ale wszystko zależy od zbiórki na Kickstarterze.

Przypomnijmy, że aktualnie CD Projekt RED pracuje nad rozszerzeniem do gry, a na Netflixie we wrześniu pojawi się animowany serial Cyberpunk Edgerunners.

Oryginalna gra Cyberpunk 2077 ukazała się półtora roku temu, 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia

Grupa CD Projekt to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://gamerant.com/cyberpunk-2077-board-game-kickstarter/

Komentarze (0):
Reklama