dodano: 2020-03-25 22:45:01
PC

Iron Danger zalicza dziś premierę na komputerach osobistych!

Autor: AnoX
Iron Danger zalicza dziś premierę na komputerach osobistych!
31°
0

Iron Danger od Action Squad Studios i Daedalic Entertainment dziś zalicza swoją premierę, dzięki czemu fani mogą się już pobawić tym oryginalnym RPG-iem.
 
Fani PRG-ów co prawda w Cyberpunk 2077 nie będą mogli zagrać, jednakże ten czas może im minąć ze znacznie mniejszym Iron Danger, które ze względu na swój Skandynawski klimat, nietypowy świat i ciekawą rozgrywkę może być niezłym tytułem na czas oczekiwania.
 
Za pośrednictwem GOG-a i Steam, wszyscy mogą się już zapoznać z historią Kipuny, która w trakcie ataku na jej rodzinną wioskę otrzymuje wyjątkowy dar za sprawą którego będzie mogła kontrolować upływ czasu, mogąc naprawić swoje błędy.
 
Twórcy zdecydowali się połączyć w swoim tytule nowoczesny steampunk z nordycką mitologią, czyniąc to jednak na mniejszą skalę, tak jakby gdzieś w okolicach tych mitów o potężnych bogach.
 
Dziś premiera przygodowej narracyjnej Miry o słowiańskich korzeniach
 
Rozgrywka oferuje nam oryginalne podejście do systemu walki bazującym na zarządzaniu czasem, który staje się tak naprawdę naszym kolejnym narzędziem do wykorzystania przeciwko wrogom.
 
Dzięki uprzejmości twórców miałem okazję zaoferować Państwu pierwsze wrażenia oraz ostateczną opinię na temat wersji dostępnej przed premierą. Ta właśnie nastąpiła i na rynku pojawiło się wydanie udoskonalone.
 
[Komentarz redaktora] Oryginalnych tytułów nigdy za wiele, zatem tym bardziej warto się zainteresować grą. Nie jest to oczywiście pierwszy taki przypadek w tym gatunku, jednakże takie Disco Elysium w zeszłym roku spokojnie rywalizowało o miano najlepszej gry całych dwunastu miesięcy. 
 
Iron Danger ukaże się 25 marca 2020 roku na komputerach osobistych.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama