dodano: 2020-12-13 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Jak prezentuje się w pełnej krasie mural fanowski z Cyberpunk 2077? Jaka grafika zwyciężyła w konkursie CDP Red i Play?

Autor: AnoX
Jak prezentuje się w pełnej krasie mural fanowski z Cyberpunk 2077? Jaka grafika zwyciężyła w konkursie CDP Red i Play?
21°
0

W Warszawie pojawił się mural z Cyberpunk 2077, będący fanowskim dziełem przygotowanym w ramach konkursu CD Projekt RED i sieci Play. Jak prezentuje się dzieło przeniesione na ścianę budynku przez Good Looking Studio?
 
Trzy dni temu na rynku zadebiutował Cyberpunk 2077, kolejny hit polskiego studia CD Projekt RED natychmiast podbijając rynek. Przy tej okazie firma nawiązała współpracę z siecią Play, dzięki czemu zorganizowany został wyjątkowy konkurs.
 
W jego ramach fani mogli stworzyć swój rysunek w klimacie miasta Night City z umieszczonym logiem Play. W ten sposób powstało wiele prac, a jedna z nich jest już widoczna na Brackiej 25 w Warszawie.
 
Za przeniesienie dzieła odpowiedziało Good Looking Studio, które współpracowało już z twórcami gier przy okazji akcji promocyjnych Wiedźmina 3 Dziki Gon.
 
Produkcja pomimo problemów i tak doskonale się sprzedała w jeden dzień zaczynając zarabiać na siebie po spłaceniu całego budżetu produkcyjno-marketingowego na poziomie 1,2 miliarda złotych.
 
Zapoznaj się także zPlay przygotował kolejne atrakcje dla fanów Cyberpunk 2077! Rozwinięcie Play24, mini-gry, zadania, motyw i wiele niespodzianek!
 
Efekty (zajrzyjcie koniecznie poniżej do Galerii!) prac oraz szkicu robią wrażenie, całość prezentuje się znakomicie i zdecydowanie musi robić spore wrażenie na postronnych. Wielki szacunek dla twórców, którzy pokazali swoją klasę i imponujące umiejętności!
 
Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już przygodówka Liberated, dynamiczny Ghostrunner czy horror Observer System Redux
 
  
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama