dodano: 2020-12-09 00:35:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Jakie dodatki do Cyberpunk 2077 otrzymują posiadacze wersji gry na GOG GALAXY? Sprawdź zawartość dodatkową tego wydania!

Autor: AnoX
Jakie dodatki do Cyberpunk 2077 otrzymują posiadacze wersji gry na GOG GALAXY? Sprawdź zawartość dodatkową tego wydania!
29°
1

Macie już swoją kopię Cyberpunk 2077? Jeżeli tak to warto sprawdzić co możecie zyskać dzięki grze za pośrednictwem powiązania z platformą GOG Galaxy 2.0.
 
CD Projekt Red poprzez swoją platformę nie tylko może liczyć na 100% zysków ze sprzedaży, ale także stara się podziękować za zaufanie oraz wsparcie, przygotowując specjalny zestaw nagród, które otrzymać mogą posiadacze wszystkich platform.
 
Zapoznaj się także zCD Projekt Red prezentuje nietypowy zwiastun premierowy Cyberpunk 2077! Co czeka na nas w Night City? Tak też wygląda opening gry!

Darmowe dodatki z Cyberpunk 2077 na GOG Galaxy

Posiadacze gry będą mogli liczyć na dostępne w dniu premiery dodatki, które dzięki GOG Galaxy możemy odblokować oraz zapewnić sobie do nich dostęp. Bez względu na platformę możemy liczyć na ścieżkę dźwiękową, artbook, komiks cyfrowy Cyberpunk 2077 Your Voice, wprowadzenie do Cyberpunk 2020 oraz pakiet tapet do wykorzystania.

Co oferuje Cyberpunk 2077 w GOG.com?

Wydanie na GOG.com zapewni nam także komiks "Big City Dreams", plakaty do wydrukowania, dodatkowe tapety oraz awatary. W grze odblokować będziemy mogli elementy, takie jak:
  • inspirowane wiedźmińską szkołą Wilka kurtka,
  • T-shirt wiedźmińska szkoła Wilka,
  • T-shirt GOG GALAXY,
  • ostrze Czarnego Jednorożca,
  • pluszowy Troll Sklep.

Jak odblokować cyfrowe DLC-ki od CD Projekt Red?

Całość bez problemu będziemy mogli aktywować bezpośrednio z GOG Galaxy, a wszystko zostanie odblokowane po pierwszym uruchomieniu gry. Całość umieszczona zostaje w skrytce z rzeczami w mieszkaniu V. Cyfrowe DLC-ki znajdziemy w menu Bonusy w karcie gry w GOG Galaxy.
 
Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już przygodówka Liberated, dynamiczny Ghostrunner czy horror Observer System Redux
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-12-09 12:25:16

Jakby gra na premiere kosztowala kolo 100 zl to by sie raz ze jej wiecej sprzedalo a dwa ze naawet ja bym kupil ale dwie stowy to za drogo jak na gry.

Reklama
Reklama