dodano: 2020-10-15 21:30:01

Just Dance 2021 trafi także na konsole nowej generacji - PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S!

Autor: AnoX
Just Dance 2021 trafi także na konsole nowej generacji - PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S!
0

Just Dance 2021 doczekało się ogłoszenia, zgodnie z którym w przyszłym miesiącu gracze będą się mogli zapoznać z grą na PlayStation 5, Xbox Series X/S.
 
Ubisoft już jakiś czas temu ogłosił, że najnowsza odsłona najbardziej znanego cyklu gier tanecznych oficjalnie doczekał się potwierdzenia wydania na konsole nowej generacji w ulepszonym wydaniu.
 
Zapoznaj się także zWevaing Tides, przygodowa gra platformowa akcji z nową, choć dalej wstępną data premiery. Nieco szczegółów na temat mechaniki gry
 
Dostoswana wersja pojawi się na rynku 24 listopada 2020 roku, wcześniej (tj. od dnia premiery konsol nowej generacji) dostępne będzie wydanie na obecną generalne oraz Google Stadia.
 
Nowe urządzenia Sony i Microsoftu oczywiście wspierają Wsteczną Kompatybilność, niemniej warto mieć na uwadze fakt, że dopiero 24. możemy liczyć na pełne, satysfakcjonujące doświadczenie!
 
Wszyscy bez względu na platformę będą mogli skorzystać z aplikacji kontrolera Just Dance, dzięki czemu będziemy mogli bez problemu przejść do zabawy bez dodatkowych kłód nam stawianych.
 
Just Dance 2021 zadebiutuje 12 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na Google Stadia. Wersje na PlayStation 5 i Xbox Series S oraz Xbox Series X ukażą się w dniu premiery obu urządzeń.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama