dodano: 2020-12-12 00:55:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Krótkie Info - Cyberpunk 2077 z Edycją cyfrową na muve, nowości w Monster Crown, Georifters z aktualizacją Summer's Over, zapowiedź NecroCity

Autor: AnoX
Krótkie Info - Cyberpunk 2077 z Edycją cyfrową na muve, nowości w Monster Crown, Georifters z aktualizacją Summer's Over, zapowiedź NecroCity
22°
0

Cyberpunk 2077 z Edycją cyfrową na muve.pl, nowości w Monster Crown, Georifters z aktualizacją Summer's Over, zapowiedź NecroCity. Więcej w Krótkie Info!
 
Cenega Polska za pośrednictwem swojego sklepu muve.pl oferuje nam dodatkowe, cyfrowe wydanie gry Cyberpunk 2077, zapewniając graczom okazją do wykorzystania zupełnie nowego, systemu GOG Keyless Access.
 
 
Heat Wave to zupełnie nowa propozycja Perimeter Games, polskiego studia szykującego dla graczy sandboxowy symulator grupy partyzantów, zamkniętych na obszarze Alaski dotkniętej katastrofą klimatyczną.
 
Karta na Steam
 
 
 
Destiny 2 doczekało się darmowej aktualizacji na Xbox Series XXbox Series S i PlayStation 5, dzięki czemu gracze mogą pobawić się .
 
 
 
 
Przeczytaj równieżJak wypadło The Game Awards 2020? No cóż... dawno chyba nie był tak marnej edycji gali i nie jest to wina Geoffa! Opinia i krótkie podsumowanie...
 
 
Folwark zwierzęcy Orwella doczekał się swojej gry, która niestety zgarnia obecnie fatalne oceny oraz tak naprawdę zupełnie sobie nie radzi z krytycznym przyjęciem.
 
 
 
Monster Crown doczekał się ogłoszenia kolejnej dawki nowości do gry we Wczesnym Dostępie, jednocześnie podsumowując dotychczasowe działania.
 
 
 
Planet Zoo doczekało się nie tylko wprowadzenia dodatku Aquatic Pack oraz aktualizacji 1.4, dzięki której będzie można liczyć na zabawę jeszcze mocniej dopracowaną.
 
 
 
Zapoznaj się także zRecenzja monitora Predator XB273U - Model, który na żywo robi piorunujące wrażenie!
 
 
SteamWorld Quest Hand of Gilgamech doczekało się swojej premiery na urządzeniach mobilnych od Apple, dzięki czemu gracze będą mogli zapoznać się z kolejnym tytułem marki of Thunderful Publishing & Image & Form.
 
 
 
NecroCity to nowa zapowiedź, nowej gry studia Gameparic, które wraz z games incubator i PlayWay zabierającą nas do kolejnego, nietypowego świata fantasy!
 
Karta na Steam
 
 
Georifters doczekało się wprowadzenia aktualizacji Summer's Over, za sprawą której gracze mogą się zapoznać ze świąteczną zawartością rozwijającą tę nietypową propozycję z Taipei.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama