dodano: 2019-05-06 18:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Peter McConnell tworzy muzykę do Irony Curtain: From Matryoshka with..

Autor: agusia16
Peter McConnell tworzy muzykę do Irony Curtain: From Matryoshka with..
15°
1

Irony Curtain: From Matryoshka with Love, pierwsza w pełni klasyczna przygodówka "wskaż i kliknij" katowickiego studia Artifex Mundi nabiera rumieńców. Kompozytorem motywu głównego stał się bowiem najbardziej znanych twórców muzyki do gier przygodowych, Peter McConnell.
 
Peter McConnell to twórca muzyki do tak znanych tytułów jak: Monkey Island, Grim Fandango Remastered czy Broken Age, a teraz także współtwórca muzyki do przygodówki katowickiego studia Irony Curtain: From Matryoshka with Love. Kompozytor jest autorem motywu głównego gry, który zadebiutował na Bandamp, Soundcloud i Youtube.
 
My Brother Rabbit - recenzja
 
Gra Irony Curtain: from Matryoshka with Love to satyryczna przygodówka inspirowana dziełami LucasArts i Daedalic Entertainment,  rozgrywająca się w dziwacznej, totalitarnej Matryoshce. W grze, wo której wspominaliśmy Wam już na łamach naszego serwisu w tym miejscu a także tutaj, wcielamy się w młodego, niedoświadczonego dziennikarza, Evana, który zupełnie przypadkowo i bez jego wiedzy zostaje wciągnięty w sam środek szpiegowskiej wojny pomiędzy dwoma potęgami.
 

 
Peter McConell to weteran muzyki do gier wideo. Zaczynając w LucasArts, tworzył soundtrack do Monkey Island 2, pracował także przy Escape From Monkey Island oraz The Secret of Monkey Island. Tworzył muzykę najważniejszych gier przygodowych lat 90 -tych, między innymi do Maniac Mansion, Dull Throttle czy Grim Fandango. Jego utwory można usłyszeć także w takich grach jak: Psychonauts, Hearthstone, Valiant Hearts czy Broken Age
 
Grim Fandango Remastered - solucja, poradnik
 
Broken Age - poradnik, solucja
 
Peter McConell jest kompozytorem głównego motywu muzycznego do Irony Curtain: From Matryoshka with Love, pozostałe utwory  tradycyjnie w grach Artifex Mundi skomponował, uznany polski kompozytor Arkadiusz Reikowski. Jego muzykę usłyszeć można było m.in. w poprzedniej produkcji katowickiego studia, My Brother Rabbit, którego recenzję oraz poradnik znajdziecie na naszej stronie.
  
My Brother Rabbit - poradnik, solucja
 
- Współpraca z Peterem to niezapomniane doświadczenie i przeżycie - wspomina Arek Reikowski. - Peter doskonale czuje klimat i styl klasycznych gier przygodowych, dzięki czemu doskonale uchwycił to, jak Irony Curtain powinno brzmieć.
 
Irony Curtain: From Matryoshka with Love zadebiutuje na Steam i GOG.com a także na konsolach PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch w drugiej połowie 2019 roku.
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Karta gry na Steam
 
Karta gry na GOG.com
 
Odsłuchaj motyw muzyczny z gry na Bandcamp
 
Soundtrack
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-05-11 22:30:29

Jakoś nie przekonują mnie tego typu motywy ale kto wie może kiedyś spróbuje i zmienie zdanie.

Reklama
Reklama