dodano: 2021-11-24 14:05:01
PC

Wargaming doceni najbardziej oddanych fanów World of Tanks na PC-tach!

Autor: AnoX
Wargaming doceni najbardziej oddanych fanów World of Tanks na PC-tach!
19°
0

Wargaming ogłosił, że już w ten piątek rozdane zostaną nagrody dla najdłużej grających w World of Tanks na komputery osobiste.

Twórcy wieloosobowego hitu zdecydowali się ogłosić, że już w ten piątek odbędzie się wielkie świętowanie oraz rozdanie nagród dla graczy z największym doświadczeniem na serwerach.

Przeczytaj też: FEAR The Walking Dead: sezon 7, recenzja trzeciego odcinka serialu stacji AMC

Osoby z cztero- i więcej letnim doświadczeniem otrzymają nowiutki niemiecki czołg premium z VI poziomu: VK 28.01 mit 10.5 cm L/28. Osoby nie mające T-50-2, M24E2 Super Chaffee i Super Hellcat będą mogły z nimi rozszerzyć swój garaż.

Za każdy zapisany rok od momentu rejestracji, przyznane zostaną także wyjątkowe monety, wymienialne na style 3D, członków załogi z braterstwem broni, udoskonalone wyposażenie oraz wiele niespodzianek.

Zarejestrowane osoby przed 1 stycznia 2021 roku otrzymają zestawy mogące zawierać kredyty, obligacje czy elementy personalizujące, a ci, którzy dołączyli tuż przed 23 listopada przyznane zostaną także rezerwy osobiste, konto premium i wiele więcej.

World of Tanks obecne jest na komputerach osobistych, podobnie jak wersja konsolowa World of Tanks na konsolach (na Xbox Series XXbox Series S, Xbox One, Xbox One X, PlayStation 4 oraz PlayStation 5) i mobilne World of Tanks Blitz.

Więcej informacji o grach World of ... znajdziesz w tym miejscu.

W tym miejscu możesz zarejestrować się do World of Tanks

 


źródło: Informacja prasowea

Komentarze (0):
Reklama
Reklama