dodano: 2020-11-16 21:40:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

W sieci pojawił się nowy fragment rozgrywki z Cyberpunk 2077. Co ukazuje nam fragment przygotowany dla niemieckich mediów?

Autor: AnoX
14°
2
W sieci pojawił się nowy fragment rozgrywki z Cyberpunk 2077. Co ukazuje nam fragment przygotowany dla niemieckich mediów?
W sieci pojawił się fragment programu jednego z niemieckich mediów, ukazujący graczom kilka nowych przebitek z rozgrywki z Cyberpunk 2077. Co pokazano?
 
W sieci opublikowano materiał wideo opracowany przez niemieckie media, za sprawą którego ujrzeć możemy zupełnie nowe fragmenty ukazujące mroczne czeluści Night City, miasta które przyjdzie nam zwiedzić, miejmy nadzieję, na początku grudnia.
 
Nim się to stanie możemy zapoznać się z kolejnym materiały z rozgrywki, ukazującym nam mroczne, ciemne zakątki super miasta, wiele jego różnorodnych sfer. 
Nie brakuje jednak bardziej przyjaznych miejsc, takich jak chociażby pokaz Silverhanda w wersji niemieckiej.
 
 
Przy okazji możemy usłyszeć krótkie materiały z polskiej oraz niemieckiej wersji językowych w sobie pełnego tłumaczenia dubbingowego, dzięki któremu delektować się będziemy 
 
Być może coś nowego ujrzymy także podczas nadchodzącego w czwartek kolejnego materiału z serii Night City Wire, podczas którego będzie się wiele działo!
 
 
Cyberpunk 2077 być może zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated studia Atomic Wolf, a już od wczoraj można zapoznać się z horrorem Observer System Redux
  
 

Tagi: ,
Komentarze (2):
avatar redaktor
dodano: 2020-11-17 18:44:30

Zadebiutuje TOM3K tego możesz być pewny :)

avatar TOM3K
dodano: 2020-11-17 12:22:28

Pytanie cy zadebiutuje i pytanie czy daje duza swobode w chodzeniu po tym swiecie bo jesli tak to bedzie sukces a jesli nie bedzie mozna np do wielu miejsc wejsc to lipa.

Reklama
Reklama