28°
1
dodano: 2020-11-16 07:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

No Save Point to zupełnie nowy utwór, który wejdzie w skład ścieżki dźwiękowej Cyberpunk 2077! Jaki klimat nam ukazuje?

Autor: AnoX
No Save Point to nowy utwór Run the Jewels, grupy raperów, którzy opracowali utwór wchodzący w skład ścieżki dźwiękowej gry Cyberpunk 2077!
 
Wyrazisty i mocny utwór rapowy wprowadza nas w gęsty i nietypowy klimat Night City, miasta gdzie wiele różnorodnych styli przekłada się ze sobą, krok po kroku kreując wyjątkowe doznania.
 
Cały teledysk osadzony w klimacie gry ukazuje nam cyberpunkową rzeczywistość w której nie brakuje technologii nam całkowicie niedostępnej, gdzie wszystko jest przerysowane, wymowne oraz wypełnione przepychem oraz zgnilizną.
 
Nie zabrakło także odwołania się do Johnny Silverhanda oraz Keanu Reveesa, który stał się w zasadzie twarzą całego projektu, z resztą jego zaangażowane jest naprawdę godne pochwały.
 
Już w ten czwartek odbędzie się kolejny program w ramach segmentu Night City Wire, który w dużym stopniu ma być poświęcony wspomnianej postaci oraz właśnie muzyce i jej wyjątkowości.
 
Do czasu 10 grudnia pozostało jeszcze sporo czasu, zatem być może do tego czasu doczekamy się jeszcze jakiś programów oraz materiałów, dzięki którym będziemy mogli dowidzieć się jeszcze czegoś więcej na temat gry.
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać się premiery gry CDP RED, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w innym cyberpunkowym świecie lub skusisz się na dostępnych już polskich gier Liberated i Observer System Redux
 
  
 

Tagi: No Save Point,
Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-11-17 12:43:01

Ciekawy nawet i psychodeliczny motyw i powinno byc ich coraz wiecej i wiecej tego typu plus jakies swietne wydanie tej sciezki no i winyli tez brakuje ;)

Reklama
Reklama