dodano: 2020-12-04 07:05:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

O której godzinie odbędzie się premiera Cyberpunk 2077? Otrzymaliśmy rozpiskę i zapowiedź wydarzenia-święta w dniu debiutu gry CDP-u!

Autor: AnoX
O której godzinie odbędzie się premiera Cyberpunk 2077? Otrzymaliśmy rozpiskę i zapowiedź wydarzenia-święta w dniu debiutu gry CDP-u!
44°
1

CD Projekt RED zdecydował się Cyberpunk 2077 opublikować rozpiskę godziny premiery gry, jednocześnie zapowiadając wydarzenie debiutanckie!
 
10 grudnia 2020 roku zbliża się wielkimi krokami, tymczasem największe obecnie polskie studio zaprezentowało najważniejsze informacje oraz zagadnienia dotyczące godziny premiery gry oraz specjalnego wydarzenia, które odbędzie się w dniu debiutu gry.
 
Przeczytaj równieżKiedy będziemy mogli ściągnąć pliki Cyberpunk 2077? Na Xbox-ach opcja działa, posiadacze PlayStation muszą poczekać kilka dni!

O której godzinie odbędzie się premiera Cyberpunk 2077?

Jak się okazuje grę będzie można sprawdzić w Polsce już 10 grudnia 2020 roku o godzinie 1:00 w nocy, zatem zapewne wielu z Was zaliczy nieprzespaną noc już o 9 grudnia ;) Wcześniej będziemy mogli pobrać pliki, o czym mówi nasz poprzedni wpis.

Specjalne wydarzenie premierowe dla Cyberpunk 2077

Przy tej okazji polskie studio zapowiedziało, że dokładnie o północy, godzinę przed premierą gry odbędzie się specjalne wydarzenie #CyberNight, w ramach którego społeczność będzie mogła wspólnie delektować się wspólną obecnością.

To będzie mocna premiera!

Polskie studio nie tylko przygotowuje się do debiutu, ale także opracowało szereg niezwykle cennych i przejrzystych informacji oraz podejmują inicjatywy, dzięki którym będzie można wspólnie delektować się wielkim debiutem oraz aktywnościami, które pozwolą nam delektować się wielką przygodą.
 
 
 
Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już przygodówka Liberated, dynamiczny Ghostrunner czy horror Observer System Redux
 
 
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-12-04 22:12:35

Już na prawdę niedobrze sie robi jak ze wsząd wychodzi ten Cyberpunk. Dlaczego gra przed zagraniem w nią jest skazana na sukces ? Tylko przez reklamę i hype ? Trochę to przesada nie uważacie ?

Reklama
Reklama