dodano: 2023-01-25 23:50:01
PC
aktualności news Whitemoon Games świętuje pierwszą rocznicę Broken Ranks

Whitemoon Games świętuje pierwszą rocznicę Broken Ranks, oferując graczom wiele niespodzianek oraz pakiet statystyk!

Whitemoon Games świętuje pierwszą rocznicę Broken Ranks, oferując graczom wiele niespodzianek oraz pakiet statystyk!
10°
0

Rozpoczęła się pierwsza rocznica Broken Ranks, polskiego MMORPG-a naszych rodaków ze studia Whitemoon Games, w związku z czym poznaliśmy szereg niezwykle ciekawych statystyk!

Broken Ranks świętuje roczek!

Polskie studio Whitemoon Games zaprasza graczy do wspólnego świętowania pierwszego roku pełnej wersji MMORPG-a - Broken Ranks, oferując graczom szereg aktywności, atrakcji oraz niespodzianek dla graczy stałych oraz powracających do rozgrywki. Od 25 stycznia fani mogą się zapoznać nie tylko z ulepszonym i poprawiony wydaniem gry, ale także z szeregiem specjalnie przygotowanych atrakcji.

Zapoznaj się również z: Jak Broken Ranks zmienił się w pierwszym roku? Whitemoon Games wprowadziło szereg znaczących zmian do swojego MMORPG-a!

Statystyki Broken Ranks po roku od premiery!

W związku z rocznicą autorzy zdecydowali się przygotować szereg statystyk, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że społeczność w rok osiągnęła niemalże 2 biliony punktów doświadczenia, pokonali przeszło 7,5 miliona bossów, w minimalnej większości wybierali Wolnych i Unitów względem Łotrów czy podjęli się przeszło miliona prób ulepszeń. Społeczność zarobiła przeszło 15 miliardów złota, wykorzystali 4 miliony flaszek ulepszeń czy spędzili 12,4 miliona godzin w rozgrywce...

Statystyki Broken Ranks 

Konkursy na 1. rocznicę Broken Ranks

Whitemoon zdecydowało się przygotować szereg atrakcji oraz konkursów, które będą oferować docenienie szeregu aktywności (od fanowskich grafik, przez ofertę rzadkich przedmiotów do gromadzenia na dniach premium oraz przeciwnikach specjalnych kończąc.

Zapoznaj się także z: Jak wypadło Minecraft Legends na Xbox Developer Direct styczeń 2023? Mojang w końcu prezentuje nowe fragmenty rozgrywki!

Oj tak, poprzedni rok był dla całego zespołu bardzo intensywny, ale jednocześnie niezwykle satysfakcjonujący. I choć pod koniec 2022 musieliśmy położyć nacisk na niektóre pozycje z roadmapy kosztem innych, to podczas całego roku udało się wprowadzić mnóstwo contentu i pozytywnych zmian. Patrząc z perspektywy czasu i statystyk, którymi podzieliliśmy się z graczami, możemy zaliczyć ten rok do udanych. Teraz trzeba to uczcić. ;) A przynajmniej tak chcielibyśmy powiedzieć, bo przed nami jeszcze mnóstwo pomysłów do zrealizowania. Dziękujemy wszystkim za ogromne wsparcie i zaangażowanie! - mówi założyciel studia, Krzysztof Danilewicz.

Może i sami nie będziemy świętować do białego rana, ale to nie znaczy, że gracze nie będą mieli nic do roboty. Przygotowaliśmy w grze kilka atrakcji, które pozwolą naszym Taernijczykom zdobyć między innymi przydatne przedmioty, złoto czy platynę. Poza tym mamy dla wszystkich konta premium. Co jeszcze? Nasi gracze od zawsze byli zainteresowani wszelkimi statystykami, więc nie zabrakło i zbiorczych danych z całego roku. Bawcie się dobrze! - dodaje Danilewicz.

Polski MMORPG Broken Ranks jest dostępny na komputerach osobistych od 25 stycznia 2022 roku.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama