dodano: 2020-12-10 21:40:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Play przygotował kolejne atrakcje dla fanów Cyberpunk 2077! Rozwinięcie Play24, mini-gry, zadania, motyw i wiele niespodzianek!

Autor: AnoX
Play przygotował kolejne atrakcje dla fanów Cyberpunk 2077! Rozwinięcie Play24, mini-gry, zadania, motyw i wiele niespodzianek!
23°
1

Cyberpunk 2077 dziś zalicza swój pierwszy dzień na rynku, tymczasem Play ujawnił co jeszcze przygotował wraz z CD Projekt RED.
 
Zapoznaj się także z: Pillars of Eternity - Definitive Edition i Tyranny - Gold Edition darmo na Epic Games Store. Za tydzień codziennie, przez dwa tygodnie, gra niespodzianka
 
Niedawno sieć Play ogłosiła współpracę z CD Projekt RED oraz ich grą Cyberpunk 2077, tymczasem obie firmy ujawniły zupełnie nową kartę w swojej talii.
 
Jest nią między innymi rozwinięcie aplikacji Play24, w ramach której otrzymać możemy paczkę 2 GB do wykorzystania wraz z mini-grą dzięki której lepiej poznamy miasto Night City z jego sześcioma, dużymi dzielnicami. Po przejściu etapów będziemy mogli liczyć na dedykowaną, cyberpunkową tapetę.
 
Ponadto sieć przygotował specjalny motyw Cyberpunk 2077, dzięki któremu znacząco zmienimy nasze telefony Samsung, Huawei oraz Xiaomi zupełnie za darmo.
 
To kolejny, bardzo miły akcent który zadowolić może wszystkich graczy, jednocześnie oferując im wyjątkowe doświadczenia oraz wrażenia z grą, mającą obecnie spore problemy zarówno na konsolach jak również na chociażby GOG-u.
 
Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już przygodówka Liberated, dynamiczny Ghostrunner czy horror Observer System Redux
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-12-11 13:56:22

Tylko lipa jest taka ze trzeba być abonentem tego Play zeby sie zalogowac i zaczac uzywac tej aplikacji wiec nic ciekawego w tym nie widze.

Reklama
Reklama