dodano: 2020-12-30 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Początek 2021 roku będzie stał dla Cyberpunk 2077 pod znakiem darmowych DLC-ków!

Autor: AnoX
Początek 2021 roku będzie stał dla Cyberpunk 2077 pod znakiem darmowych DLC-ków!
26°
0

CD Projekt RED dąży do tego, aby początek 2021 roku stał pod znakiem nadchodzących, darmowych DLC-ków zmierzających do Cyberpunk 2077!

Zapoznaj się także z: Cyberpunk 2077 pomimo problemów i tak jest w czołówce sprzedaży w 2020 roku! Mocne pozycje Dying Light i SUPERHOT VR!

Po sukcesie finansowym oraz porażce krytycznej, CDP RED przygotowuje się do kolejnego roku, który ma być lepszy dla firmy, która w 2020 miła problemy zarówno pod względem Cyberpunka jak również i GOG-a.

W ciągu najbliższych tygodni spodziewać się możemy wprowadzenia zestawu darmowych DLC-ków, które były już zapowiadane. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, całość powinna przypominać Wiedźmina 3 Dziki Gon z jego skórkami i pomniejszymi elementami kosmetycznymi.

Być może przy tej okazji doczekamy się także kolejnej aktualizacji wprowadzającej kolejne poprawki oraz lepszą optymalizację, które z pewnością będą niezwykle cenne i przydatne.

Przy okazji tej inicjatywy wystartowała także specjalna strona, na której znajdziemy najważniejsze informacje dotyczące malutkich rozszerzeń gry.

Cyberpunk 2077 zadebiutował dopiero 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już komiksowa przygodówka Liberated, dynamiczna gra o cyberninjy Ghostrunner czy odświeżony horror Observer System Redux
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama